EN
Nová edice pětihvězdičkových thrillerů

Nová edice pětihvězdičkových thrillerů

Již 12. října se můžete těšit na dech beroucí novinku Žena v okně. Románem oceňovaným Stephenem Kingem a Gillian Flynnovou zahajuje Albatros Media novou edici TOP thriller.

Do edice označené výmluvnou nálepkou „TOP pětihvězdičkový thriller“ zařazujeme výjimečné žánrové knihy z naší produkce, kterým stojí za to věnovat zvýšenou pozornost. Předchází je totiž pověst bestsellerů, které se dočkaly vřelého přijetí kritiky i čtenářů nebo získaly významné literární ocenění. Ročně se v edici můžete těšit na několik výjimečných knih, všechny budou na obálce označeny zlatou etiketou TOP thriller.

První knihou nové edice je Žena v okně od A. J. Finna. Kniha, kterou netrpělivě očekávají kritici i čtenáři ve 40 zemích světa a která se stala hitem letošního New York Book Expo. Účinná směs prvotřídní čtivosti, mrazivého napětí a nečekaných zvratů představuje svéráznou poctu legendárnímu filmu Okno do dvora, jakož i řadě dalších slavných starých filmů. Finn vytvořil mimořádně napínavý a propracovaný příběh s jednou z nejzajímavějších ženských literárních hrdinek posledních let.
 


Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.