EN
Milujete knihy? Přijďte na HumbookFest!
MeetFactory, Praha

Milujete knihy? Přijďte na HumbookFest!

V sobotu 7. října proběhne v pražské MeetFactory druhý ročník literárního festivalu Humbookfest. Loňský ročník festivalu představil Christophera Paoliniho nebo Rutu Sepetysovou, na tom letošním se můžete těšit hned na tři americké hvězdy literatury pro mládež.

Na Humbookfest letos přijedou Jenny Han (série Všem klukům, které jsem milovala a Oko za oko), Joelle Charbonneau (série Univerzita výjimečných a román Stačí jen chtít) a A. G. Howard (fantasy série Šepotání a  novinka Krverůž).  

Na své čtenáře se ale těší také čeští autoři – oblíbená fantasy autorka Vilma Kadečková, nejvtipnější  český cestovatel Ladislav Zibura alias Princ Ládík a debutující Martin Bečan s románem Kaziměsti, městskou fantasy s prvky magického realismu.

Pro návštěvníky festivalu chystáme bohatý doprovodný program, který zakončí koncert zpěvačky Debbi. Vše, na co se můžete na HumbookFestu těšit najdete na www.humbookfest.cz.
 

Vstupenky na Humbookfest seženete v síti TicketStream

 


Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.