Domácí lékař | Albatrosmedia.cz
EN

Důležitá informace pro zákazníky - přerušení expedice zásilek do 12. 7. 2020! Sleva 20 % a poštovné zdarma na vše!

Domácí lékař

Pro všechny případy

Christiane Lentz


Praktický domácí lékař do lékárničky, kabelky, kufru i batohu!
Kapesní vydání domácího lékaře na dovolenou, na chalupu, na služební cesty, ale i do domácí lékárničky. Klasický pomocník pro případ, kdy nejste ve formě a kdy nemáte po ruce lékaře. Jak se můžete sami léčit, jaké léky volně dostupné by mohly pomoci, bylinky, čaje, obklady, zábaly a podobně. Masáže, reflexní masáže, akupresura, jóga, Qi Gong, dechová cvičení, svalová relaxace. Nechybí ani první pomoc v akutních případech.

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 224
EAN 9788025114698
Datum vydání 24.04.2007
Věk od 15
Formát 105x147 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,16
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Klasický pomocník pro případ, že onemocníte a nemáte hned po ruce lékaře. Jak se můžete sami léčit? Jaké nejběžnější volně dostupné léky mohou pomoci? Které bylinky, čaje, obklady, zábaly a další tipy vám uleví od potíží? Obsahuje také zvláštní kapitolu věnovanou pouze dětským nemocem a potížím. Upozorňuje na situace, kdy je opravdu nutno navštívit lékaře. Nechybí ani část věnovaná zdravotní prevenci - kniha nabízí tipy na zdravé nápoje a potraviny, včetně zajímavých receptů, naleznete zde také návody na masáže, reflexní masáže, akupresuru, jógu, Qi Gong, dechová cvičení, svalovou relaxaci. Samozřejmě zde také naleznete základy první pomoci v akutních případech.

Tato kniha obsahuje cenné rady stejně jako publikace domácího lékaře větších rozměrů, má však nespornou výhodu ve své kapesní velikosti. Dá se uložit do domácí lékárničky, přibalit do zavazadla na dovolenou nebo na služební cestu, můžete si ji natrvalo ponechat na chalupě.

Ke stažení

pdf Obsah.pdf

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM