Východní fronta | Albatrosmedia.cz
EN

PRÁVĚ TEĎ DOPRAVA ZDARMA!

Východní fronta

Charles Winchester


Čtyři roky bojů na východní frontě v téměř chronologickém sledu!
Publikace plná dobových fotografií líčí z historického i vojensko-strategického pohledu válku na východní frontě v letech 1941–1945. Obsahuje podrobné informace o síle ruských i německých jednotek a jejich vybavení, barevná vyobrazení uniforem, tanků a letadel. Popisuje události od operace Barbarossa až po zahnání vojsk tisícileté říše zpět k Berlínu.

Detailní informace

Žánr military
Jazyk čeština
Počet stran 160
EAN 9788025108024
Datum vydání 08.12.2005
Věk od 15
Formát 195x269 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,78
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Východní fronta byl hlavním bojištěm druhé světové války. Odehrály se na ní nejkrvavější a nejdůležitější bitvy a ofenzívy, které nakonec rozhodly o konečném výsledku největšího válečného střetnutí v lidských dějinách. Poutavá kniha Charlese Winchestera nás provází všemi stěžejními událostmi, které se na východní frontě v letech 1941-45 odehrály. Rozebírá je především z vojenského hlediska a z pohledu armádní taktiky a strategie. Přináší množství ucelených informací a faktů o výzbroji, počtech a technice bojujících armád. Prostřednictví textu, fotografií a vojenských map můžeme sledovat německé přípravy na útok proti Sovětskému svazu, jeho první fázi, německý postup k Moskvě a ke Stalingradu, gigantické bitvy v jižním Rusku v letech 1942-43 a nakonec mohutný a vytrvalý postup sovětských vojsk, který skončil v květnu 1945 dobytím Berlína.

Ke stažení

pdf Obsah.pdf

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.