Guerilla marketing | Albatrosmedia.cz
EN

Důležitá informace pro zákazníky - přerušení expedice zásilek do 12. 7. 2020! Sleva 20 % a poštovné zdarma na vše!

Guerilla marketing

Jay Conrad Levinson


Marketing s minimem finančních prostředků
"Guerilla marketing je termín zpopularizovaný Jayem C. Levinsonem; jeho kniha kterou nyní poprvé uvítáme na českém trhu, vyšla poprvé již v roce 1982. Levinson definoval touto nálepkou označené aktivity jako nekonvenční cesty k oslovení potenciálních zákazníků realizované s nízkými rozpočty, jejichž výsledkem je, že člověk věnuje kampani svou pozornost, aniž by si byl primárně vědom, že jde o propagaci."

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 336
EAN 9788025124727
Datum vydání 09.03.2009
Věk od 15
Formát 167x225 mm
Nakladatelství BIZBOOKS
Hmotnost 0,5
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Guerilla marketingem se nejčastěji označuje provokativní, kontroverzní a agresivní reklama, při níž se nepoužívají klasické reklamní kanály nebo se použijí nestandardní způsobem. To ale není tak zcela pravda. Guerilla marketing se od tzv. klasického marketingu odlišuje hlavně tím, že nespoléhá na téměř bezedný marketingový rozpočet, ale spíše na představivost. Guerilla marketerům tedy nechybí hlavně zaujetí pro věc, nápaditost a osobní angažovanost. Tento přístup je tak nanejvýš vhodný (nejen) pro malé firmy, které se také chtějí v globálním světě prosadit a uspět.

Toto stěžejní dílo zakladatele guerilla marketingu Jaye Conrada Levinsona bylo vydáno poprvé v roce 1983. Nyní v rukách držíte přeložené už čtvrté aktualizované vydání, ve kterém kromě jiného naleznete:

- 200 nástrojů guerilla marketingu, z nichž mnohé jsou zcela zdarma

- strategie pro marketing na internetu (kdy a jak přesně je využít)

- tipy pro využívání nových technologií (např. podcasting a automatické rozesílání)

- programy pro oslovení potenciálních zákazníků

- zásadní informace o vytváření správných atributů a postojů vaší společnosti

Kniha Guerilla marketing je některými považována za marketingovou bibli – a za knihu, kterou by každý majitel malé firmy měl mít ve své knihovně.

O autorovi:

JAY CONRAD LEVINSON

je autorem více než tuctu knih o guerilla marketingu. Bývalý viceprezident a umělecký ředitel v J. Walter Thompson Advertising a Leo Burnett Advertising je předsedou Guerrilla Marketing International, konzultační firmy poskytující své služby malým i velkým firmám po celém světě.

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM