Vybíráme zaměstnance | Albatrosmedia.cz
EN

KNIHA ZDARMA KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE A ČTENÍ PRO DOSPĚLÉ SE SLEVOU 20 %

Vybíráme zaměstnance

Základní znalosti personalisty

Margaret Dale


Dobrý byznys dělají dobří lidé.
Úspěch vedoucího pracovníka plně závisí na kvalitě zaměstnanců v pracovním týmu. Proto je důležité, aby noví pracovníci měli při nástupu dovednosti a schopnosti potřebné pro výkon práce podle požadovaných měřítek. Rovněž je nutné, aby zapadli do týmu i do organizace a vyšli dobře s vedoucím. Schopnost vyhledat, vybrat a udržet si kvalitní pracovníky může činit hlavní rozdíl mezi průměrným a výjimečným manažerem.

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 192
EAN 9788025115220
Datum vydání 23.02.2007
Věk od 15
Formát 167x225 mm
Nakladatelství BIZBOOKS
Hmotnost 0,34
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Úspěch vedoucího pracovníka plně závisí na kvalitě zaměstnanců v pracovním týmu. Proto je důležité, aby noví kolegové měli při nástupu schopnosti a dovednosti potřebné pro výkon práce podle požadovaných měřítek. Rovněž je nezbytné, aby zapadli do týmu i do organizace. Schopnost vyhledat, vybrat a udržet si kvalitní spolupracovníky může znamenat hlavní rozdíl mezi průměrným a výjimečným manažerem.

Titul Vybíráme zaměstnance představuje krok za krokem proces hledání, prověřování, výběru a následného uvedení a podpory zaměstnanců v novém zaměstnání po dobu prvních šesti měsíců jejich práce.

ZÁKLADNÍ ZKUŠENOSTI PRO KVALITNÍ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ VÁS NAUČÍ:

- vyhnout se běžným chybám

- připravit si portrét nejvhodnějšího uchazeče

- zkoumat trh práce

- připravit kvalitní přijímací pohovor

- zvolit účinnou metodiku výběru

- klást vhodné otázky

- jednat s obtížnými uchazeči

- vybrat nejlepšího uchazeče

- udržet si nejlepší spolupracovníky

Cílem této knihy je poskytnout použitelné návody vycházející z praxe, dobrých zkušeností i teorie. Každá kapitola obsahuje příklady a tipy a končí praktickým cvičením, které vám potřebné dovednosti pomůže rozvíjet.

O autorce:

Margaret Dale se více než 20 let profesionálně věnuje výběru zaměstnanců a problematice řízení lidských zdrojů. Působí na univerzitní i firemní půdě. Je autorkou dalších publikací A Manager's Guide to Recruitment and Selection a Developing Management Skills.

Ke stažení

pdf Obsah.pdf

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.