CATIA | Albatrosmedia.cz
EN

Důležitá informace pro zákazníky - přerušení expedice zásilek do 12. 7. 2020! Sleva 20 % a poštovné zdarma na vše!

CATIA

Kompletní průvodce

Sham Tickoo, CADCIM Technologies


Naučte se profesionálně využívat Catii
V tomto praktické průvodci najdete konkrétní postupy s příklady ze strojírenství, řadu cvičení využitelných v praxi a opakovací testy a otázky. Jeho vyčerpávající názornost přispívá k extrémně rychlému zvládnutí popisovaných témat a pochopení práce. Díky zaměření na funkčnost a ovládání základních konstrukčních nástrojů verze V5 je tato kniha univerzální příručkou pro každého, kdo pracuje se systémem CATIA ve verzích V5 i V6.

Detailní informace

Žánr CAD
Jazyk čeština
Počet stran 696
EAN 9788025135273
Datum vydání 05.03.2012
Věk od 15
Formát 167x225 mm
Nakladatelství COMPUTER PRESS
Hmotnost 1,37
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Jste konstruktérem či návrhářem ve strojírenství nebo v automobilovém průmyslu a dosud vám chyběla praktická česká učebnice, s níž se naučíte vše podstatné? Získejte výhodu na pracovním trhu a náskok před ostatními.

V tomto praktickém průvodci najdete konkrétní postupy s příklady ze strojírenství, řadu cvičení využitelných v praxi a opakovací testy a otázky. Jeho vyčerpávající názornost přispívá k extrémně rychlému zvládnutí popisovaných témat a pochopení práce. Díky zaměření na funkčnost a ovládání základních konstrukčních nástrojů verze V5 je tato kniha univerzální příručkou pro každého, kdo pracuje se systémem CATIA ve verzích V5 i V6.

V knize mimo jiné najdete:

* Podrobný popis všech důležitých modulů systému CATIA – pracovní prostředí Part Design (návrh dílů), Assembly Design (návrh sestav), Drafting (tvorba výkresů), Wireframe and Surface Design (tvorba drátových a plošných modelů), Generative Sheetmetal Design (navrhování plechových dílů) a DMU Kinematics (simulace mechanismů)

* Postupy tvorby modelů, sestav a kinematických analýz

* 40 reálných konstrukčních úkolů zpracovaných krok za krokem

* 25 cvičení stoprocentně využitelných v praxi

* Souhrny klíčových poznatků, testy a otázky v každé kapitole

* Více než 1 100 ilustrací z programového rozhraní systému CATIA V5R20

Čtenáři si mohou na adrese http://knihy.cpress.cz/k1935 pod odkazem Soubory ke stažení stáhnout veškeré materiály používané k výuce a v rámci cvičení.

O autorovi:

Sham Tickoo je profesorem na Fakultě strojírenských technologií Purdue University Calumet v USA.

Český překlad vznikl ve spolupráci s redakcí odborného magazínu CAXMIX (www.caxmix.cz) a za podpory společnosti Technodat, CAE-systémy, s. r. o. (www.technodat.cz).

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM