CATIA | Albatrosmedia.cz
EN

CATIA

Kompletní průvodce

Sham Tickoo, CADCIM Technologies


Naučte se profesionálně využívat Catii
V tomto praktické průvodci najdete konkrétní postupy s příklady ze strojírenství, řadu cvičení využitelných v praxi a opakovací testy a otázky. Jeho vyčerpávající názornost přispívá k extrémně rychlému zvládnutí popisovaných témat a pochopení práce. Díky zaměření na funkčnost a ovládání základních konstrukčních nástrojů verze V5 je tato kniha univerzální příručkou pro každého, kdo pracuje se systémem CATIA ve verzích V5 i V6.

Detailní informace

Žánr CAD
Jazyk čeština
Počet stran 696
EAN 9788025135273
Datum vydání 05.03.2012
Věk od 15
Formát 167x225 mm
Nakladatelství COMPUTER PRESS
Hmotnost 1,37
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Jste konstruktérem či návrhářem ve strojírenství nebo v automobilovém průmyslu a dosud vám chyběla praktická česká učebnice, s níž se naučíte vše podstatné? Získejte výhodu na pracovním trhu a náskok před ostatními.

V tomto praktickém průvodci najdete konkrétní postupy s příklady ze strojírenství, řadu cvičení využitelných v praxi a opakovací testy a otázky. Jeho vyčerpávající názornost přispívá k extrémně rychlému zvládnutí popisovaných témat a pochopení práce. Díky zaměření na funkčnost a ovládání základních konstrukčních nástrojů verze V5 je tato kniha univerzální příručkou pro každého, kdo pracuje se systémem CATIA ve verzích V5 i V6.

V knize mimo jiné najdete:

* Podrobný popis všech důležitých modulů systému CATIA – pracovní prostředí Part Design (návrh dílů), Assembly Design (návrh sestav), Drafting (tvorba výkresů), Wireframe and Surface Design (tvorba drátových a plošných modelů), Generative Sheetmetal Design (navrhování plechových dílů) a DMU Kinematics (simulace mechanismů)

* Postupy tvorby modelů, sestav a kinematických analýz

* 40 reálných konstrukčních úkolů zpracovaných krok za krokem

* 25 cvičení stoprocentně využitelných v praxi

* Souhrny klíčových poznatků, testy a otázky v každé kapitole

* Více než 1 100 ilustrací z programového rozhraní systému CATIA V5R20

Čtenáři si mohou na adrese http://knihy.cpress.cz/k1935 pod odkazem Soubory ke stažení stáhnout veškeré materiály používané k výuce a v rámci cvičení.

O autorovi:

Sham Tickoo je profesorem na Fakultě strojírenských technologií Purdue University Calumet v USA.

Český překlad vznikl ve spolupráci s redakcí odborného magazínu CAXMIX (www.caxmix.cz) a za podpory společnosti Technodat, CAE-systémy, s. r. o. (www.technodat.cz).

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.