Microsoft Visual C# 2008 | Albatrosmedia.cz
EN

Microsoft Visual C# 2008

Krok za krokem

John Sharp


Naučte se C# od nuly
Kniha popisuje novinky a práci v prostředí Microsoft Visual C# 2005. Výklad postupuje krok po kroku, od samého počátku, nic nevynechává, takže se nemusíte obávat, že se při jeho sledování ocitnete ve slepé uličce. Kniha vám přívětivě a na množství příkladů vysvětlí všechna důležitá témata, od těch nejzákladnějších až po velmi pokročilá, včetně indexerů, delegátů a událostí nebo programování bezpečných webových aplikací.

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 592
EAN 9788025120279
Datum vydání 23.11.2008
Věk od 15
Formát 167x225 mm
Nakladatelství COMPUTER PRESS
Hmotnost 0,92
Typ Kniha + DVD
Vazba brožovaná lepená

Nezůstávejte stranou hlavního proudu a naučte se jeden z nejpoužívanějších programovacích jazyků současnosti. Příručka, kterou držíte v ruce, je k tomu nanejvýš vhodná díky osvědčenému výkladu krokovými postupy.

Kniha je přímým následovníkem oblíbené příručky pro výuku Visual C# 2005. Postup krok za krokem zajistí, že nevynecháte jediný důležitý detail a vše zvládnete naprogramovat hned napoprvé. K většině cvičení je navíc k dispozici startovní i hotový zdrojový kód, takže si vše můžete ihned zkoušet v praxi.

S publikací mimo jiné dokážete:

- Pracovat s vývojovým prostředím Microsoft Visual Studio 2008

- Využívat datové typy, standardní operátory, vstupy a výstupy

- Zpracovávat výjimky pomocí příkazů try, catch a finally

- Deklarovat, inicializovat a používat kolekce a pole

- Využívat dědičnost, přetěžovat operátory

- Provádět metody skrze delegáty, které na ně ukazují

- Používat rozšiřující metody a dotazové operátory jazyka LINQ

- Tvořit aplikace typu Windows Presentation Foundation

- Sestavovat a využívat služby Windows Communication Foundation

- Navrhovat webové aplikace ASP.NET

Přiložené DVD obsahuje instalaci Visual Studia 2008 Express Edition, platformu .NET 3.5 a všechny zdrojové kódy z knihy citlivě lokalizované do češtiny.

Z předmluvy ke knize: „Podle mého názoru je jazyk C# nejlepším prostředkem pro využití všech výhod platformy .NET Framework. Pokouším se zprostředkovat své nadšení pro tento jazyk také všem ostatním programátorům.“

O autorovi:

John Sharp

je hlavním technologem v britské konzultační společnosti CM Group Ltd., expertem vývoje aplikací na platformě .NET a zkušeným knižním autorem. Napsal řadu publikací oblíbených začínajícími i zkušenějšími programátory, mimo jiné o programování v jazycích a technologiích C#, J#, ASP.NET a Microsoft .NET.

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.