SEO v PHP | Albatrosmedia.cz
EN

SEO v PHP

Programujeme profesionálně

Cristian Darie, Jamie Sirovich


Kompletní průvodce optimalizací pro vyhledávače pro programátory a webdesignéry
Chcete, aby se váš web umísťoval na nejvyšších příčkách ve výsledcích hledání v Googlu a dalších vyhledávačích? Pak sáhněte pro této příručce, určené nejen programátorům v PHP. Naučíte se profesionálním a funkčním technikám optimalizace pro vyhledávače, čímž získáte vy i vaši klienti náskok před konkurencí a zvýšíte své zisky. Zjistíte ovšem také, jak se vyhnout penalizaci webu ze strany vyhledávače.

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 384
EAN 9788025120835
Datum vydání 05.06.2008
Věk od 15
Formát 167x225 mm
Nakladatelství COMPUTER PRESS
Hmotnost 0,58
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Toužíte po úspěšném webu bez větších finančních investic? Chcete být na očích potencionálním zákazníkům a zvýšit jejich počet? Odpovědí je efektivní optimalizace pro vyhledávače, díky níž dosáhnete výrazně lepších pozic ve výsledcích hledání a zvýšíte návštěvnost.

Autoři knihy ze světoznámé edice Programmer to Programmer se zaměřují na vývojáře v PHP a technicky orientované webdesignéry. Dozvíte se, jak zajistit indexaci stránek a jak konkrétní technologie a služby ovlivňují prezentaci webu. Pochopíte roli architektury webových stránek v optimalizaci pro vyhledávače a prozkoumáte účinné postupy, díky nimž dosáhnete nejlepších možných výsledků. Získané vědomosti vám pomohou při vývoji webů, které dosáhnou výborných pozic ve vyhledávačích. Vše si navíc budete moci prakticky vyzkoušet na vývoji dvou vzorových reálných projektů – internetového katalogu a blogu.

S knihou se mimo jiné naučíte:

- Pochopit kritéria, jež ovlivňují pozici ve výsledcích vyhledávání

- Pomocí PHP, Apache a mod_rewrite vytvořit URL obsahující klíčová slova

- Použít hlavičky HTTP ke správnému rozpoznání stavu webových dokumentů

- Vytvořit optimalizovaný obsah a efektivně se vypořádat s duplikací obsahu

- Vyhnout se tomu, že se stanete obětí black hat SEO technik

- Pochopit a správně implementovat geo-targeting a cloaking

- Efektivně používat mapy webů – pro uživatele i vyhledávače

- Vytvořit konkrétní weby optimalizované pro vyhledávače – blog ve WordPressu a internetový katalog

Komu je kniha určena:

Tato publikace je určena vývojářům v PHP, kteří chtějí znát principy optimalizace pro vyhledávače a využít je při tvorbě vlastních webových aplikací, stejně tak technicky zaměřeným webdesignérům, kteří chtějí zlepšit své znalosti technologií, jež optimalizace pro vyhledávače zahrnuje.

Knihy z edice Programujeme profesionálně jsou psány zkušenými programátory, kteří nejlépe vědí, jaké potřeby a požadavky mají profesionálové z praxe. Zaměřují se na nejmodernější technologie a na nejpotřebnější témata, jsou plné praktických příkladů, užitečných rad, opravdových řešení a expertních znalostí technologií, jazyků a vývojářských prostředí.

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.