Adobe Flash CS3 | Albatrosmedia.cz
EN

FUNGUJEME BEZ OMEZENÍ! KNIHA ZDARMA KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE A SLEVA 30 % NA DOMÁCÍ VZDĚLÁVÁNÍ

Adobe Flash CS3

Oficiální výukový kurz

Adobe Creative Team


Naučte se tvořit animace s Flashem na skutečných projektech
Chcete se naučit ovládat Flash a vytváčet profesionálně vypadající animace či ovládnout nové funkce verze CS3? Tento výukový kurz přímo od tvůrců softwaru v Adobe Systems vás naučí všemu podstatnému. Krok za krokem se budete věnovat konkrétním projektům, to vše na profesionálních materiálech, které budou inspirací pro vaši vlastní práci. Podklady ke všem lekcím obsahuje přiložené CD.

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 336
EAN 9788025121092
Datum vydání 05.06.2008
Věk od 15
Formát 167x225 mm
Nakladatelství COMPUTER PRESS
Hmotnost 0,56
Typ Kniha + CD
Vazba brožovaná lepená

Ať už se k Flashi obracíte jako webdesignér(ka) s cílem naučit se tvořit základní animace a další doplňky stránek, nebo jako profesionální animátor(ka) toužící spolehlivě a efektivně ovládat nejmodernější software určený k tvorbě animací, videí a interaktivních aplikací, jste na správné adrese!

Oficiální výukový kurz je příručkou od samotných tvůrců tohoto programu. V 11 lekcích se sami krok za krokem naučíte vše od ovládání a základů práce v programu Flash CS3 až po použití komponent, tvorbu interaktivních prvků a praktické využití nových funkcí. V jednotlivých lekcích budete vytvářet skutečné projekty, díky nimž své vědomosti a znalosti postupně zdokonalíte.

Autoři se v knize mimo jiné věnují těmto tématům:

- Kreslení objektů, výplně, výběry a jednoduché animace

- Přidání tlačítek, průhlednosti a bitmapových obrázků do animace

- Animování textů, symbolů, titulků či pohybu na cestě

- Přidání zvuku, simulace třesení, morfování objektů

- Tvorba interaktivních tlačítek a skriptování s ActionScriptem

- Interaktivní prvky pomocí komponent

- Importování videa a zvuku, animace načítání filmu

- Publikování animací na webu či mobilních zařízeních

Publikace byla pro verzi CS3 nově přeložena a kompletně lokalizována do češtiny – všechny obrazovky, příkazy v textu i materiály ke cvičením. Prvky uživatelského rozhraní české verze jsou doplněny o prvky anglické verze.

Oficiální výukové kurzy vytvořené odborníky ze společnosti Adobe jsou světově nejvyhledávanějšími učebnicemi pro výuku tohoto softwaru. Pomohou vám poznat programy Adobe v akci a ovládnout je bez zbytečného tápání. Své dovednosti s nimi zdokonalujete krok po kroku, v postupech řešících vždy jasně danou činnost, efekt či problém a na profesionálních grafických materiálech, jež budou jedinečnou inspirací pro vaši práci.

CD obsahuje:

- zdrojové materiály a multimédia ke všem lekcím

- videa ukazující zvláště nové funkce Flashe CS3 a efekty a triky (v angličtině)

Kniha není náhradou oficiální dokumentace, podpory, aktualizací a dalších výhod registrovaných uživatelů programu Adobe Flash.

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.