Visual Basic | Albatrosmedia.cz
EN

Visual Basic

Velká kniha řešení

Andreas Barchfeld, Joachim Fuchs


Přes 350 hotových projektů pro okamžité použití!
Ohromná sbírka těch nejlepších řešení a hotových projektů nabízí pomocnou ruku mírně pokročilým i profesionálním programátorům. Bez zbytečné teorie tak získáte vše, co v praxi k programování potřebujete - okamžitá řešení vašich požadavků. Kompletní knihovnu kódů připravených k okamžitému použití a se snadným vyhledáváním spolu se sbírkou všech příkladů najdete na přiloženém CD.

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 744
EAN 9788025122129
Datum vydání 09.03.2010
Věk od 15
Formát 167x225 mm
Nakladatelství COMPUTER PRESS
Hmotnost 1,3
Typ Kniha + CD
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Jste programátory ve Visual Basicu a už vás nebaví vymýšlet řešení každého problému od nuly? Chcete nahlédnout do oblastí, ke kterým se běžné příručky ani nepřiblíží? Nebo jen hledáte způsob, jak si zjednodušit každodenní programátorskou rutinu?

Velká kniha řešení přináší přes 350 užitečných připravených projektů, které už nemusíte sami vymýšlet, ladit ani testovat. Všechny jsou připraveny pro okamžité nasazení do vašich aplikací. To vše bez zbytečné teorie – na důkladné rozebrání řešeného problému pro co nejrychlejší pochopení se ovšem nezapomnělo. Autoři nabízí řešení každodenních úkolů, nezalekli se ani specialit a specificky zaměřených témat. To vše v přehledném rozdělení do tematických kapitol se zdroji na přiloženém CD. Publikace vás mimo jiné naučí, jak:

- Vypočítat datum svátků

- Rychle vytvořit náhledy obrázků pro webovou galerii

- Monitorovat souborový systém

- Převádět IP adresy mezi verzemi 4 a 6

- Začlenit databáze ve svých projektů

- Získat přehled nainstalovaných programů v systému

- Pracovat se zeměpisnými údaji a GPS daty

Na přiloženém CD najdete:

- Dalších 9 bonusových kapitol v PDF

- Přehlednou knihovnu veškerých zdrojových kódů použitých v knize

- Všechny probírané projekty připravené k okamžitému použití

O autorech:

Joachim Fuchs je samostatný vývojář softwaru, od roku 2001 se specializuje na platformu .NET. Své rozsáhlé vědomosti předává mimo jiné na seminářích, v diskusních skupinách Microsoftu a formou odborných článků pro různé časopisy.

Andreas Barchfeld je vedoucí informačních technologií v jedné hamburské nemocnici. Má mnohaleté zkušenosti jako systémový a organizační programátor v oblasti operačních systémů Windows a Unix. Od roku 2001 se zabývá programováním na platformě .NET, specializuje se na Visual Basic, C++ a databáze.

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.