Naprogramujte si vlastní hru v Macromedia Flash MX 2004 | Albatrosmedia.cz
EN

Naprogramujte si vlastní hru v Macromedia Flash MX 2004

2. rozšířené vydání

Jiří Fotr


Vytvořit si vlastní hru ve Flashi je snadné.
Nemusíte být profesionálními programátory, abyste si mohli naprogramovat vlastní hru. Stačí vám Macromedia Flash a dobrý průvodce. Toho můžete získat v autorovi knihy navazující na úspěšnou publikaci Naprogramujte si vlastní hru ve Flashi. Provede vás základními technikami tvorby her ve Flashi, zasvětí vás do používání ActionScriptu a postupně vytvoříte několik vzorových typů her.

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 224
EAN 9788025105764
Datum vydání 09.06.2005
Věk od 15
Formát 167x225 mm
Nakladatelství COMPUTER PRESS
Hmotnost 0,403
Typ Kniha + CD
Vazba brožovaná lepená

Nemusíte být profesionálními programátory používajícími složité nástroje, abyste si mohli naprogramovat vlastní hru. Stačí vám k tomu Macromedia Flash (nejlépe verze MX nebo MX 2004), trocha invence a dobrý průvodce. Toho můžete získat v autorovi knihy navazující na úspěšnou publikaci Naprogramujte si vlastní hru ve Flashi. Provede vás základními technikami tvorby her ve Flashi, zasvětí vás do používání ActionScriptu a postupně vytvoříte několik vzorových typů her, které vám dají inspiraci pro tvorbu her vlastních.

Stručně z obsahu:

- Typy her a základní techniky

- ActionScript

- Logické hry

- Autoškola

- Deskové hry

- Flash Arkanoid

- Pexeso

- Karetní a kasino hry

- Jednoruký bandita

- Plošinovky

- Závody motokár

- Had

- Flash Mario

- Uložení a zobrazení výsledků (PHP)

Na doprovodném CD naleznete hotové hry i jejich programový kód, který snadno využijete pro vlastní projekty a zkušební verzi Macromedia Flash MX 2004.

O autorovi:

Jiří Fotr je zkušeným autorem knih o práci s Macromedia Flashem. Jeho kniha Flash 5 pro grafiky a tvůrce webů byla stabilním bestsellerem, Macromedia Flash MX Podrobná příručka se stala standardním průvodcem mnoha uživatelů světem interaktivních animací a webových prezentací a titul Naprogramujte si vlastní hru ve Flashi byl první publikací na českém trhu, která se věnovala tvorbě her v tomto oblíbeném programu.

Ke stažení

pdf Obsah.pdf

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM