EN

PRÁVĚ TEĎ! LETNÍ DNY DOPRAVY ZDARMA  + SLEVA 20 % NA VŠE

Adobe InDesign CS

Názorný průvodce

Sandee Cohen


Přímá cesta k mistrovskému ovládnutí InDesignu CS.
Názorný průvodce je velmi úspěšná řada lišící se od ostatních příruček zpravidla dvousloupcovou sazbou a číslovanými postupy, které šetří čas a usnadňují orientaci. V knize naleznete všechna témata a činnosti související se sazbou v InDesignu CS, a to na názorných ilustracích doprovázených návody krok za krokem. Rozsáhlá kniha vysvětluje všechny významné úkoly a počítá i s majiteli lokalizované verze Adobe InDesignu CS.

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 552
EAN 9788025105320
Datum vydání 13.05.2005
Věk od 15
Formát 167x225 mm
Nakladatelství COMPUTER PRESS
Hmotnost 0,86
Typ Kniha
Nemáte rádi zdlouhavé návody? Chcete rychle najít postup, který vám pomůže pohnout se z místa? Není nic snadnějšího než použít znalosti a zkušenosti světově proslulé autorky této publikace. Naleznete zde všechny postupy a činnosti související se sazbou v InDesignu CS, a to na názorných ilustracích doprovázených návody krok za krokem. Rozsáhlá kniha pokrývá všechna významná témata a počítá i s majiteli lokalizované verze Adobe InDesign CS. Sazba ještě nikdy nebyla tak jednoduchá. V knize se naučíte: - Orientovat se v prostředí programu a jeho nástrojích a nabídkách - Připravovat sazební obrazec a upravovat vzhled stránky - Využít předností InDesignu při sazbě tabulek a tvorbě obsahů a rejstříků - Pracovat s rozmanitými fonty a znakovými sadami - Exportovat dokument do PDF a připravit jej pro tisk

Soubory ke stažení

pdf Obsah.pdf

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.