Informatika pro základní školy 1 | Albatrosmedia.cz
EN

Informatika pro základní školy 1

Petr Řezníček, Jiří Vaníček


Nová a v mnoha ohledech bezkonkurenční učebnice informatiky pro ZŠ!
Kniha vede děti ke znalostem přes zajímavé a co do obtížnosti odstupňované praktické úkoly, nezahlcují je zbytečnými definicemi, jsou pestré a plné obrázků. K učebnici je možné zakoupit metodiku s CD-ROM, který obsahuje pracovními soubory a didaktické hry. Knihu využijí jak užitelé, tak rodiče.Za zmínku též stojí, že díky malé závislosti na probíraných aplikacích budou učebnice pomalu stárnout.

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 88
EAN 9788025101964
Datum vydání 09.07.2004
Věk od 15
Formát 210x297 mm
Nakladatelství COMPUTER PRESS
Hmotnost 0,278
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Přichystali jsem pro vás nové učebnice informatiky pro ZŠ v „moderním střihu“. První díl právě vychází (lze již objednávat), druhý díl v září a třetí v prosinci 2004. Autorský tým je tvořen předním metodikem Jiřím Vaníčkem a zkušeným učitelem Petrem Řezníčkem.

V čem jsou moderní? K znalostem vedou děti přes zajímavé a co do obtížnosti odstupňované praktické úkoly, nezahlcují je zbytečnými definicemi, jsou pestré a plné obrázků. K učebnici je možné zakoupit metodiku s CD-ROM, který obsahuje pracovními soubory a didaktické hry.

Učebnice byly napsány tak, aby pomohly oběma skupinám učitelů: Méně zkušenému učiteli dají spolehlivé metodické vodítko při výuce, zatímco zkušenému nabídnou velké množství řešených příkladů a nápadů s připravenými pracovními soubory. Knihy využijí i rodiče k smysluplnému zabavení svých potomků u domácího počítače. Za zmínku též stojí, že díky malé závislosti na probíraných aplikacích budou učebnice pomalu stárnout.

Ze jsou ukázky v náhledové kvalitě ve formátu PDF:

OBSAH (25 kB)

UKÁZKA 1. KAPITOLY (489 kB)

UKÁZKA 2. KAPITOLY (215 kB)

UKÁZKA 3. KAPITOLY (352 kB)

UKÁZKA 4. KAPITOLY (488 kB)

UKÁZKA 5. KAPITOLY (300 kB)

KOMPLET UKÁZEK (1,7 MB, zip)

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.