Návrh a tvorba webů | Albatrosmedia.cz
EN

GARANCE EXPEDICE DO VÁNOC. OBJEDNÁVKY EXPEDUJEME IHNED!

Návrh a tvorba webů

Vytváříme zákaznicky orientovaný web

Douglas K. Van Duyne


Vytvořte kvalitní a přehledný web pro své zákazníky!
Vytvoření úspěšného webu vyžaduje orientaci v potřebách potenciálních návštěvníků, znalosti osvědčených řešení a smysl pro detail. Většinu z této práce za vás udělali autoři úspěšné knihy The Design of Sites. Kniha na základě detailních průzkumů a analýzy více než stovky osvědčených webů extrahuje zásady a nejlepší postupy, které z vašich webů učiní příjemné místo pro návštěvníky.

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 680
EAN 9788025105085
Datum vydání 13.04.2005
Věk od 15
Formát 167x225 mm
Nakladatelství COMPUTER PRESS
Hmotnost 1,04
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Vytvoření úspěšného webu vyžaduje orientaci v potřebách návštěvníků, znalosti osvědčených řešení, zkušenosti a smysl pro detail. Většinu z této práce za vás udělali autoři obdivované knihy The Design of Sites.

"Budete-li se řídit doporučeními autorů, budou vaše weby patřit mezi těch několik nejkvalitnějších, které vynikají přehledností a použitelností."

Jef Raskin, tvůrce počítače Macintosh a autor knihy The Humane Interface (Lidské rozhraní)

Umíte navrhnout a vytvořit webové stránky, se kterými jste spokojeni. Základem úspěchu stránek je však mnohem víc než jen dobrý pocit autora. Je jím spokojenost a přízeň návštěvníků. Ale jak dosáhnout toho, aby váš web získal stálé zájemce, přitahoval další a přinášel zisk? Vytvoření úspěšného webu vyžaduje orientaci v očekáváních a potřebách potenciálních návštěvníků, znalosti osvědčených řešení, zkušenosti a smysl pro detail. Většinu z této práce za vás udělali autoři webdesignery obdivované knihy The Design of Sites, v českém vydání nazvané Návrh a tvorba webů. Kniha na základě detailních průzkumů a analýzy více než stovky známých webů extrahuje zásady a nejlepší postupy, kterými vašim zákazníkům připravíte podmínky pro příjemnou zkušenost s návštěvou vašeho webu a sami získáte konkurenční výhodu. V této obsáhlé publikaci naleznete kromě podrobných analýz kompletní sadu modelových designů s osvědčenými řešeními na řadu designérských problémů. Uvedené modely můžete použít pro široké spektrum webových žánrů. Postihují každý z významných aspektů návrhu webu, od navigace a správy obsahu až po e-komerci a hladkou funkčnost webu. Vzory nejen zvýší užitečnost a kvalitu vašich internetových stránek, ale usnadní a zkrátí jejich vývoj.

Ke stažení

pdf Obsah.pdf

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.