Pascal | Albatrosmedia.cz
EN

Pascal

Učebnice pro střední školy

Tomáš Hála


Vstupní brána do programování a algoritmizace je kromě studentů určena i všem, kdo chtějí poznat, jak lze programovat počítač. Autor, mající bohaté zkušenosti s výukou programování, seznamuje čtenáře se základy programovacího jazyka, vysvětluje jeho příkazy a jejich provádění počítačem a dospívá až k základům objektového programování.

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 304
EAN 9788072267330
Datum vydání 03.04.2002
Věk od 15
Formát 167x225 mm
Nakladatelství COMPUTER PRESS
Hmotnost 0,46
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Středoškolská učebnice Pascalu je vstupní branou do problematiky programování a algoritmizace, a je tedy určena všem, kteří se nespokojí pouze s vědomím, že počítač pracuje, ale chtějí také poznat jak pracuje.

Tomáš Hála, odborník, který se již řadu let zabývá otázkami programování, seznamuje ve dvaceti kapitolách čtenáře s Pascalem: se základy programovacího jazyka, s příkazy a jejich“chováním“ i s jejich použitím v příslušných datových strukturách, v neposlední řadě se autor věnuje dynamickým datovým strukturám, návěštím a skokům, knihovnám podprogramů až po objektové programování.

Ke stažení

pdf Obsah.pdf

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.