Programy pro kancelář | Albatrosmedia.cz
EN

Programy pro kancelář

Jan Polzer


Alternativní výbava kanceláře…
V knize najdete vše, co vaše kancelář vyžaduje od počítače při běžném používání, a zcela zdarma! Kombinace našlapaného cédéčka a manuálu k používání těchto programů znamená, že si nyní můžete kancelářské balíky a spoustu doprovodných užitečných programů pořídit za zanedbatelnou cenu, a navíc získat knihu, která vás naučí s nimi pracovat.

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 152
EAN 9788072269105
Datum vydání 17.07.2003
Věk od 15
Formát 167x225 mm
Nakladatelství COMPUTER PRESS
Hmotnost 0,48
Typ Kniha + CD

Tato kniha vám přináší všechno, co vaše kancelář od počítače potřebuje. Unikátní kombinace „našlapaného“ cédéčka a manuálu k používání těchto programů znamená, že si nyní můžete kancelářské balíky (OpenOffice a 602 PC Suite) a spoustu doprovodných užitečných programů pořídit zcela zdarma, a navíc získáte knihu, která vás naučí s těmito programy pracovat.

- Vytváření tabulek, prezentací, textů a obrázků

- Tisk dokumentů, tvorba poznámek a pdf

- Vyplňování formulářů, psaní dopisů

- Práce s kontakty, adresářem a e-maily

O autorovi:

Jan Polzer (*1980) píše do časopisu Computer rady a návody, jak efektivně využít kancelářské programy. Popisuje též práci s různými utilitami a drobnými prográmky, které vám mohou usnadnit práci.

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.