Problémy s Microsoft Windows XP a jak je řešit | Albatrosmedia.cz
EN

Problémy s Microsoft Windows XP a jak je řešit

Curt Simmons


Zajistěte bezproblémový chod vašeho systému
Praktický průvodce řešením záludnějších problémů s Windows XP. Odhalí, proč který problém vzniká, ukáže příčiny a řešení stovek potíží, které i ve spolehlivých Windows XP trápí náročnější uživatele, administrátory či pracovníky technické podpory. Ukáže možnosti nápravy, ať již půjde o banálnější nastavení zobrazení, hlavního panelu či myši, nebo mnohem vážnější potíže s hesly, účty, oprávněními a jiné.

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 384
EAN 9788072269983
Datum vydání 09.10.2003
Věk od 15
Formát 167x225 mm
Nakladatelství COMPUTER PRESS
Hmotnost 0,7
Typ Kniha

Praktický průvodce řešením problémů s Windows XP, v současnosti nejpopulárnějším operačním systémem, je vhodný pro začátečníky, pokročilejší uživatele i experty. Odhalí vám, proč potíže se systémem vznikly, a ukáže krok za krokem možnosti jejich nápravy, ať již budete čelit zdánlivě jednoduchým problémům například s

- nastavením zobrazení

- konfigurací hlavního panelu, motivy, nabídkou Start

- složkami, soubory, multimédii nebo Internet Explorerem ... nebo mnohem vážnějším potížím s:

- instalací a aktivací systému

- hesly, účty a oprávněními

- selháním systému

- připojením k Internetu, modemy, osobním firewallem

- disky, tiskárnami, skenery, porty

- instalací sítě, sdílenými prostředky, funkcí Vzdálená plocha

- nebo výkonem systému.

Knihu není nutné číst postupně v žádném předepsaném pořadí. Můžete ji pročíst od začátku do konce nebo můžete přeskakovat a hledat odpovědi na otázky, jež vás zajímají. Je rozdělena do logických částí, v nichž najdete skupiny různých problémů. U každého problému je uvedeno, kterých operačních systémů se týká (Windows XP Professional nebo Windows XP Home Edition), proč k němu dochází a jak jej nejefektivněji vyřešit. V přílohách naleznete 20 nejčastějších problémů s Windows XP a užitečné webové adresy.

O autorovi:

Curt Simmonsje expertem na produkty společnosti Microsoft. Především se zaměřuje na operační systémy Windows. Napsal již 18 úspěšných publikací.

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.