EN

Skutečný domov

Joan Bauerová


Dojemný příběh od držitelky mnoha literárních ocenění
Dvanáctiletá Sugar a její matka neměly nikdy moc, ale zato měly vždycky jedna druhou. A to jim stačilo. Když ale přijdou o dům, Reba se nervově zhroutí a Sugar zůstane na všechno sama. Zanedlouho se dostane do pěstounské péče, kde jí dělá společnost pouze její milovaný pejsek Myška. Díky tomu, že si Sugar vylévá srdíčko do upřímných básní, které odrážejí její strach a zmatenost, ale také sny a víru v lidi, dívka začíná chápat, že domov je místo, které si člověk nosí v srdci.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název Almost Home
Původní jazyk angličtina
Překladatel Eva Kadlecová
Počet stran 272
EAN 9788026444381
Datum vydání 24.10.2022
Věk od 10
Formát 145x205 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,502
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Dvanáctiletá Sugar a její matka Reba neměly nikdy moc, ale zato měly vždycky jedna druhou. A to jim stačilo. Když ale přijdou o dům a vydají se do Chicaga hledat nový život, ze kterého se nakonec vyklubou jen prázdné sliby, Reba se nervově zhroutí a Sugar zůstane na všechno sama. Zanedlouho se dostane do pěstounské péče, kde jí dělá společnost pouze její milovaný pejsek Myška.

Naštěstí Sugar zůstalo jedno pouto se starým životem v podobě bývalého učitele pana Bennetta, který ji povzbuzuje k psaní. A čím déle si Sugar vylévá srdíčko do upřímných básní, které odrážejí její strach a zmatenost, ale také sny a víru v lidi, tím lépe začíná chápat, že domov je místo, které si člověk nosí v srdci.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM