EN

Zabij mě znovu

Rachel Abbottová


Psychothriller od autorky bestselleru Spi sladce. Maggie přijme nové zaměstnání a je přesvědčena, že si zvyknou jak děti, tak manžel. Ten ale tak nadšený není. Jeho reakce je podivná, náhle zmizí. Když dojde k brutální vraždě ženy, která jí je podobná, uvědomí si Maggie, jak málo ví o manželově minulosti. Je tím, koho miluje? A před kým utíká?

Detailní informace

Žánr thriller
Jazyk čeština
Původní název Kill me again
Počet stran 288
EAN 9788020441706
Datum vydání 14.10.2016
Věk od 15
Formát 140x210 mm
Nakladatelství Mladá fronta
Hmotnost 0,574
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem a přebalem

Když Maggie Taylorová přijme v Manchesteru nové zaměstnání, je přesvědčená, že z pohledu její rodiny jde o krok správným směrem. Děti si zvyknou záhy, ovšem manžel Duncan už tak nadšený není.

Nic ale nemůže Maggie připravit na šok, který zažije, když jednou večer přijde z práce domů a zjistí, že Duncan zmizel a jejich malé ratolesti nechal samotné. Nemůže se mu dovolat a vůbec netuší, kam mohl manžel odejít a proč. A pak zjistí, že není jediná, kdo po něm pátrá. Když dojde k brutální vraždě ženy, která se Maggie nesmírně podobá, a vyšetřování převezme inspektor kriminálky Tom Douglas, uvědomí si Maggie, jak málo toho ví o Duncanově minulosti. Je tím, koho miluje? A před kým chtěl utéct?

Na rozhodování, zda mu důvěřovat, nebo ho zradit, nemá mnoho času. Jedno už totiž Maggie pochopila – brzo zemře další žena a možná to bude ona sama.

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Rachel Abbottová

Rachel Abbottová

Rachel Abbottová se narodila jen kousek od anglického Manchesteru. Pracovala jako systémová analytička, poté si založila vlastní firmu nabízející interaktivní obsah. Roku 2000 společnost prodala a roku 2005 se přestěhovala do italského regionu Marche. Nakonec přesídlila na Alderney, jeden z Normanských ostrovů, kde se nyní na plný úvazek věnuje psaní. Její první kniha Only the Innocent se stala mezinárodním bestsellerem a podobně úspěšně si vedl i její druhý román The Back Road.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM