EN

Od smrti nejlepší kamarádky Charlie musí Grace pořád myslet na její poslední slova: „Grace, udělala jsem něco strašného. Snad mi odpustíš…“ Rozhodne se vyzvednout schránku, kterou spolu coby patnáctileté dívky zakopaly v lese, a pochopí, že toho o své přítelkyni hodně nevěděla. Když se brzy nato na scéně objeví Charliina sestra, začnou se v Gracině životě dít zvláštní věci. Je možné, že si všechno jen namlouvá, nebo se ocitla v hrozném nebezpečí?

Detailní informace

Žánr thriller
Jazyk čeština
Původní název The Sister
Počet stran 336
EAN 9788020445919
Datum vydání 17.10.2018
Věk od 18
Formát 145x225 mm
Nakladatelství Mladá fronta
Hmotnost 0,544
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Od smrti nejlepší kamarádky Charlie musí Grace pořád myslet na její poslední slova: „Grace, udělala jsem něco strašného. Snad mi odpustíš…“ Rozhodne se vyzvednout a  otevřít schránku, kterou spolu coby patnáctileté dívky zakopaly v lese. Brzy začne být jasné, že je toho hodně, co o své nejlepší přítelkyni nevěděla. Třeba jak silně toužila po setkání s otcem, kterého nikdy nepoznala.

Grace začne po Charliině otci pátrat na vlastní pěst a objeví Annu, dívku, která o sobě tvrdí, že je Charliina nevlastní sestra. Anna jako by zaplnila prázdné místo po Charlie a po čase začne s Grace a jejím přítelem Danem dokonce bydlet. Jenže něco není v pořádku. Dan se chová divně, Grace se začnou ztrácet věci, má pocit, že ji někdo sleduje, kdosi proti ní vede štvavou kampaň, kvůli níž dočasně přijde o místo… Je možné, že si to všechno jen namlouvá, nebo se přiblížila pravdě o Charlie a Anně a teď se ocitla v hrozném nebezpečí?

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM