Nanejvýš čtyři hodiny spánku | Albatrosmedia.cz
EN

Nanejvýš čtyři hodiny spánku

Mateřství po francouzsku

Marléne Schiappa


Francouzská komedie o úskalích mateřství, stereotypu manželství a úspěšném skloubení práce s rodinou v příběhu dvou žen na prahu třicítky, dávných kamarádek. Jedna si buduje kariéru v reklamní agentuře a žije v moderním bytě v Paříži. Druhá je na mateřské dovolené v domku na předměstí. Netrvá dlouho a jejich role se vymění - každá z nich však řeší jiné dilema. Právě teď se pozná pravá kamarádka...

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 248
EAN 9788020436160
Datum vydání 14.08.2015
Věk od 15
Formát 140x210 mm
Nakladatelství Mladá fronta
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Dvě ženy na prahu třicítky. Jedna si buduje kariéru v reklamní agentuře, druhá je na mateřské dovolené. Jedna žije v moderním bytě v Paříži, druhá v domku na předměstí. Jedna drží dietu, druhá už kila navíc nepočítá. Jedna bojuje s kolegy v práci o povýšení, druhá se supermatkami a vychovatelkami ve školce. Kariéristka Morgan a žena v domácnosti Emilie. Dvě dávné kamarádky, které k sobě díky Facebooku opět najdou cestu.

Netrvá však dlouho a role kamarádek se nečekaně vymění. Morgan otěhotní a nezbývá jí než řešit věčné dilema úspěšných žen – kariéra versus dítě. Prožívá hektiku těhotenství spojenou s výběrem vhodné porodnice, sháněním volného místa v jeslích, nepříjemnými kontrolami u gynekoložky. Bojuje s nevolnostmi v práci a prožívá obavy z budoucnosti. Jak to jen zvládne? Emilie se zase z domácího života snaží utéct, hledá práci, zvažuje rozvod a prožívá románek s přitažlivým hasičem, ne posledním panem Dokonalým.

Nanejvýš 4 hodiny spánku je francouzská romantická komedie o úskalích mateřství, stereotypu manželství i problematice úspěšného skloubení práce s rodinou.

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM