Macecha | Albatrosmedia.cz
EN

S Jeanie se život nikdy nemazlil, ale pak potkala Matthewa a ten ji nosí na rukou a probouzí v ní naději na nový začátek. Matthew má z předchozího manželství dvě děti a čtrnáctiletá Scarlett dává Jeanie nepokrytě najevo, že si na šťastnou rodinku hrát nehodlá. Venkovský dům, kam se k Matthewovi nastěhovala, je navíc plný záhad a podivných zvuků. K tomu Jeanie trápí tajemství z minulosti. Každá pohádka ale přece musí mít šťastný konec. Nebo ne?

Detailní informace

Žánr mystery
Jazyk čeština
Počet stran 368
EAN 9788020448545
Datum vydání 15.10.2019
Věk od 18
Formát 145x225 mm
Nakladatelství Mladá fronta
Hmotnost 0,587
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem a přebalem

Jeanie to v životě nikdy neměla snadné. Spolu s mladší sestrou Marlenou prožila ne zrovna idylické dětství, partnerství jí nevyšlo a po čtyřicítce žila sama s dospívajícím synem – dokud nepotkala Matthewa, staršího zajištěného muže, který ji nosí na rukou a probouzí v ní naději na nový začátek.

Matthew má z předchozího manželství dvě děti a čtrnáctiletá Scarlett dává Jeanie nepokrytě najevo, že si s ní na šťastnou rodinku hrát nehodlá. To je ale přece normální reakce a časem se to určitě spraví…

Problém je, že Jeanie má ve své minulosti nepříjemné tajemství, které teď její křehké štěstí ohrožuje. Venkovský dům, kam se k Matthewovi nastěhovala, je navíc plný záhad a podivných zvuků. Kdo si to s ní pohrává a posílá jí nenávistné vzkazy, co se skrývá za zamčenými dveřmi a v temném koutě zahrady?

Snad sestry odhalí pravdu včas. Každá pohádka přece musí mít dobrý konec. Nebo ne?

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM