EN

Jak chovat muže (audiokniha)

aneb Manuál pro otrlé

Daniela Kovářová


Tuto knihu, věnovanou českým mužům a strategii, jež umožní jejich úspěšný chov vzdělanou a tolerantní ženou, doprovází slovník aplikované mužologie, překladový slovník mužsko-ženské a žensko-mužské řeči a zejména pět desítek pravidel, které je třeba při chovu českého muže dodržovat. Je to brutálně nekorektní zpráva o chovu mužů v Čechách, kterou by si měla vzít k srdci každá žena, jež si chce udržet muže. Audioknihu čtou Lucie Juřičková a Martin Zahálka.

Detailní informace

Žánr humor
Jazyk čeština
EAN 8594159391161
Datum vydání 22.07.2019
Věk od 18
Formát 143x128 mm
Nakladatelství Mladá fronta
Edice Audioknihy
Hmotnost 0,052
Typ CD audio

Tuto knihu, věnovanou českým mužům a strategii, jež umožní jejich úspěšný chov vzdělanou a tolerantní ženou, doprovází slovník aplikované mužologie, překladový slovník mužsko-ženské a žensko-mužské řeči a zejména pět desítek pravidel, které je třeba při chovu českého muže dodržovat.

Každou kapitolu komentuje pohled z opačného břehu – citát veřejně známého muže, například Mirka Topolánka, Richarda Krajča, Martina Stránskeho nebo Radima Uzla.

Brutálně nekorektní zpráva o chovu mužů v Čechách, kterou by si měla vzít k srdci každá žena, jež si chce udržet muže. Tuto knihu věnovanou českým mužům a strategii, jež umožní jejich úspěšný chov vzdělanou a tolerantní ženou, doprovází slovník aplikované mužologie, překladový slovník mužsko-ženské a žensko-mužské řeči, a zejména pět desítek pravidel, které je třeba při chovu českého muže dodržovat. Každou kapitolu komentuje pohled z opačného břehu - glosa veřejně známého muže, například Richarda Krajča, Martina Stránského nebo Radima Uzla.

 Muže je zajisté možné podmanit si násilím, je to však řešení krátkodobé.

Muži nemají jen své dny. Muži mají svůj celý život.

Na mužích není nic zásadně špatného či odsouzeníhodného. Muži nejsou lepší ani horší než ženy. Muži jsou prostě úplně jiní.

Muže nelze změnit. Muže lze jenom znechutit.

Se zakázanými muži se nevyjednává, od zakázaných mužů se prchá v dál.

 

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM