EN

Hasiči

Osobní příběh profesionálního hasiče a táty jednoho bezva kluka

Roman Kutálek


Kniha je autentickým záznamem vzpomínek profesionálního hasiče, táty a člověka, který ve své profesi našel svou druhou rodinu. Příběhy napsané podle skutečných událostí z let 2001-1018 líčí život na stanici ve chvílích, kdy není ostrý výjezd, ale i okamžiky, kdy se rozezní poplach a život ve vteřině nabírá zcela jiné obrátky.

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název Hasiči
Počet stran 168
EAN 9788020455345
Datum vydání 19.09.2019
Věk od 15
Formát 140x210 mm
Nakladatelství Mladá fronta
Hmotnost 0,448
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Kniha je autentickým záznamem vzpomínek profesionálního hasiče, táty a člověka, který ve své profesi našel svou druhou rodinu. Díky tomuto povolání si splnil svůj klukovský sen a jeho život se stal jedním velkým dobrodružstvím plným adrenalinu a emocí.

Kniha vznikala primárně jako dárek pro syna, v průběhu psaní si však autor dal za cíl seznámit s hasičskou profesí i širší veřejnost. Příběhy na základě skutečných událostí z let 2001–2018 jsou napsány volnou formou. Popisují život na stanici ve chvílích, kdy není ostrý výjezd, ale i okamžiky, kdy se rozezní poplach a život ve vteřině nabírá zcela jiné obrátky.

V neposlední řadě je tato kniha určena i těm, kteří přemýšlí, jestli vstoupí do řad hasičské komunity a při zaznění poplachu obléknou zásahový oblek, boty, přilbu a poběží tam, odkud se už možná nikdy nevrátí.

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM