Manipulujte jako Putin | Albatrosmedia.cz
EN

Manipulujte jako Putin

Kremelská škola vyjdenávání

Igor Ryzov


Vítejte ve světě ruské diplomacie
Autor knihy si předsevzal, že vytvoří základní „učební pomůcku“ pro vyjednavače, která by shrnovala ty nejlepší zkušenosti východu i západu – od mistra Suna přes Machiavelliho až po Andreje Gromyka a pověstnou „kremelskou školu vyjednávání. Naučíte se základní techniky a strategie úspěšného vyjednávání, naučíte se pracovat s emocemi i poznat, kdy s vámi někdo manipuluje.

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název Kremlin School of Negotiation
Původní jazyk angličtina
Počet stran 312
EAN 9788026509783
Datum vydání 22.04.2021
Věk od 15
Formát 145x205 mm
Nakladatelství BIZBOOKS
Hmotnost 0,391
Typ Kniha
Vazba brožovaná, šitá nitmi

Autor knihy, Igor Ryzov si předsevzal, že vytvoří základní „učební pomůcku“ pro vyjednavače, která by shrnovala ty nejlepší zkušenosti východu i západu – od mistra Suna přes Machiavelliho až po Andreje Gromyka a pověstnou „kremelskou školu vyjednávání. Naučíte se některé základní techniky a strategie, které vám umožní udržet si nadhled i při těch nejsložitějších rozhovorech a usměrňovat jejich průběh. Autor si velmi dobře uvědomuje, že umění vyjednávat, zdaleka není zapotřebí jen ve světě byznysu a politiky, ale stejně tak jej využijeme i ve svém osobním životě.

Ryzov je starý praktik, ale jeho přístup je osvěžující. Připomene vám, jak důležité je znát si své zájmy a umět je hájit. Naučíte se pracovat s emocemi, ale také používat „technické“ nástroje jako rozpočet vyjednávání, mnohoúhelník zájmů nebo cestovní mapa. Seznámíte se i s některými speciálními technikami vyjednávání. Pochopíte, co je to manipulace, a nezaskočí vás, když ji někdo použije na vás.

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM