Zlobivé děti neexistují | Albatrosmedia.cz
EN

Zlobivé děti neexistují

Janet Lansbury


Jak nastavit dětem hranice – a zůstat přitom jejich vzorem
Vztekající se batole… To není ostuda ani chování, které si zaslouží trest. Jak ale prosazovat disciplínu, aby prospěla dítěti i jeho rodičům? Jak nastavit hranice? Janet Lansburyová je světově známou autorkou na poli výchovy dětí a respektujícího rodičovství – ve své knize zužitkovala více než 20 let zkušeností získaných při práci s dětmi a jejich rodiči. Výsledkem je kniha, která se stane praktickým nástrojem rodičů pro porozumění chování batolat v období, které mnohým může působit vrásky na čele.

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 176
EAN 9788026432258
Datum vydání 31.08.2020
Věk od 14
Formát 145x205 mm
Nakladatelství CPRESS
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Vztekající se batole… To není žádná ostuda. A nejde ani o chování, které by si automaticky zasloužilo trest. Dítě se tak snaží získat pozornost, je unavené nebo jen potřebuje nastavit pevnější a jasnější hranice. Potřebu disciplíny nelze zpochybňovat. Jak ji ale nastavit, aby prospěla dítěti i jeho rodičům?

Janet Lansburyová je celosvětově známou autorkou na poli výchovy dětí a respektujícího rodičovství – na rozdíl od řady jiných autorů však striktně vychází ze své více než dvacetileté praxe učitelky a vychovatelky dětí, vedoucí seminářů a přednášející. „Zlobivé děti neexistují“ je sbírkou jejích nejoblíbenějších článků týkajících se každodenního chování batolat a vycházejících z popisu konkrétních situací. Zahrnuje témata, jako je trest, nastavování hranic a jejich testování, záchvaty hněvu, vhodné způsoby komunikace atd. Kniha, přeložená do řady světových jazyků, poskytuje praktický nástroj pro rodiče, kteří prožívají ony kritické roky, kdy batolata testují hranice naší trpělivosti a lásky. Toto období ­nejistoty přitom může být příležitostí k vytvoření nerozbitných svazků důvěry a respektu.

JANET LANSBURYOVÁ – LEKTORKA KURZŮ O VÝCHOVĚ DĚTÍ, UČITELKA A SPISOVATELKA, JEJÍŽ BLOG NAVŠTÍVÍ MILIONY ČTENÁŘŮ ROČNĚ. JAKO STUDENTKA MAGDY GERBEROVÉ PROSAZUJE RESPEKTUJÍCÍ PŘÍSTUP K DĚTEM ZALOŽENÝ NA JEJICH VNÍMÁNÍ COBY HOTOVÝCH OSOBNOSTÍ, OVŠEM TAKÉ NA STANOVENÍ PEVNÝCH A JASNÝCH HRANIC.

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM