EN

Třpytivá hodina

Iona Grey


Román o vášni, zármutku, ztrátě a tajemstvích. Od autorky bestselleru Dopisy, které nikdo nečetl.
Život Seliny Lennoxové je nekonečný večírek, který má jediný cíl: vyhnout se nudné budoucnosti, kterou jí naplánovali její bohatí rodiče. Jedné noci však vstoupí do jejího života chudý malíř Lawrence Weston a Selina si je jistá, že našla to, co celou dobu hledala – pravou lásku. Když ji však postihne tragédie, musí zvolit mezi tím, co je bezpečné, a tím, co je správné.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název The Glittering Hour
Původní jazyk angličtina
Překladatel Milena Hordinová
Počet stran 368
EAN 9788025345870
Datum vydání 30.01.2020
Věk od 17
Formát 145x205 mm
Nakladatelství Fragment
Hmotnost 0,566
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Novinka od autorky bestselleru Dopisy, které nikdy nečetl!

Selina Lennoxová patří ke zlaté mládeži. Její život je nekonečný večírek plný alkoholu a skandálů, který má jediný cíl: vyhnout se nudnému životu, který jí naplánovali rodiče.

Lawrence Weston je chudý malíř, který jedné noci nečekaně vstoupí do Selinina života, a ačkoliv si uvědomuje, že dívka jejího postavení nikdy nemůže být jeho, nedokáže ji opustit. Láska, kterou prožívají, je opravdová. Selina sní o šťastném životě po jeho boku, pak ale dojde k tragédii, která ji donutí učinit rozhodnutí, které je bezpečné, místo toho, které je správné…

Román o vášni, zármutku, ztrátě a tajemstvích, zasazený do období bouřlivých změn mezi dvěma světovými válkami.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

Milena Kvapilová
Povedený příběh z dob dávno minulých. Skvěle zachycuje život smetánky v Londýně dvacátých let. O tom, že škody napáchané válkou nezmizí ani po mnoha letech, o tom, že najít si svoje místo na slunci, je mnohdy těžší, než se zvenku může zdát. O tom, jak krásná a zároveň spalující dokáže být láska. Po knížce Dopisy, které nikdo nečetl, jsem byla hodně navnazená, protože za mne kniha patří k absolutní špičce, takže do odhalení pravdy o Barmě, to byl lehce nadrůměrný příběh. Ale ten závěr! Knihu jsem dočela chvíli po půlnoci, protože jsem prostě musela vědět, jak dopadne. A bylo to velmi emotivní, připravte si kapesníky.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Iona Grey

Iona Grey

Britská autorka Iona Greyová vystudovala anglický jazyk a literaturu na univerzitě v Manchesteru. Je posedlá historií a neustále ji fascinují osudy žen dvacátého století. K uskutečnění jejího dívčího snu psát romantické příběhy ji povzbudilo setkání s bestsellerovou spisovatelkou Penny Jordan. Její prvotina Letters to the Lost (česky Dopisy, které nikdo nečetl) získala ocenění Romantic Novelists' Association.
Zobrazit profil autora

Recenze

topcteni.cz - Iona Greyová – Třpytivá hodina

„Závěr je překvapivý a opravdu dojemný. I když jsem nechtěla, tak jsem to obrečela."
NAPIŠTE NÁM