Třpytivá hodina | Albatrosmedia.cz
EN

KNIHA ZDARMA KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE A ČTENÍ PRO DOSPĚLÉ SE SLEVOU 20 %

Třpytivá hodina

Iona Grey

5,0
( 3 )

Román o vášni, zármutku, ztrátě a tajemstvích. Od autorky bestselleru Dopisy, které nikdo nečetl.
Život Seliny Lennoxové je nekonečný večírek, který má jediný cíl: vyhnout se nudné budoucnosti, kterou jí naplánovali její bohatí rodiče. Jedné noci však vstoupí do jejího života chudý malíř Lawrence Weston a Selina si je jistá, že našla to, co celou dobu hledala – pravou lásku. Když ji však postihne tragédie, musí zvolit mezi tím, co je bezpečné, a tím, co je správné.

Detailní informace

Jazyk čeština
Překladatel Milena Hordinová
Počet stran 368
EAN 9788025345870
Datum vydání 30.01.2020
Věk od 17
Formát 145x205 mm
Nakladatelství Fragment
Hmotnost 0,576
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Novinka od autorky bestselleru Dopisy, které nikdy nečetl!

Selina Lennoxová patří ke zlaté mládeži. Její život je nekonečný večírek plný alkoholu a skandálů, který má jediný cíl: vyhnout se nudnému životu, který jí naplánovali rodiče.

Lawrence Weston je chudý malíř, který jedné noci nečekaně vstoupí do Selinina života, a ačkoliv si uvědomuje, že dívka jejího postavení nikdy nemůže být jeho, nedokáže ji opustit. Láska, kterou prožívají, je opravdová. Selina sní o šťastném životě po jeho boku, pak ale dojde k tragédii, která ji donutí učinit rozhodnutí, které je bezpečné, místo toho, které je správné…

Román o vášni, zármutku, ztrátě a tajemstvích, zasazený do období bouřlivých změn mezi dvěma světovými válkami.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

Milena Kvapilová
Povedený příběh z dob dávno minulých. Skvěle zachycuje život smetánky v Londýně dvacátých let. O tom, že škody napáchané válkou nezmizí ani po mnoha letech, o tom, že najít si svoje místo na slunci, je mnohdy těžší, než se zvenku může zdát. O tom, jak krásná a zároveň spalující dokáže být láska. Po knížce Dopisy, které nikdo nečetl, jsem byla hodně navnazená, protože za mne kniha patří k absolutní špičce, takže do odhalení pravdy o Barmě, to byl lehce nadrůměrný příběh. Ale ten závěr! Knihu jsem dočela chvíli po půlnoci, protože jsem prostě musela vědět, jak dopadne. A bylo to velmi emotivní, připravte si kapesníky.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit

Recenze médií

topcteni.cz - Iona Greyová – Třpytivá hodina

„Závěr je překvapivý a opravdu dojemný. I když jsem nechtěla, tak jsem to obrečela."
NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.