EN

10 rande naslepo

Ashley Elstonová


Rodina dokáže Vánoce vždycky pořádně osladit, tomu věřte!
Sophie si k Vánocům přeje jedinou věc - strávit víc času se svým klukem. Jenže se ukáže, že on by si dal od jejich vztahu raději pauzu. Sophie se se zlomeným srdcem uchýlí k prarodičům, jejichž dům je plný spousty rodinných příslušníků, kteří tam přijeli na vánoční prázdniny. A babička vymyslí (ne úplně super) plán: během následujících deseti dnů vyrazí Sophie na deset schůzek naslepo, které jí dohodnou její příbuzní. Tohle budou ty nejhorší vánoční prázdniny, jaké kdy zažila... nebo nakonec ne?

Detailní informace

Žánr YA romantika
Jazyk čeština
Původní název 10 Blind Dates
Původní jazyk angličtina
Překladatel Iveta Poláčková
Počet stran 304
EAN 9788076611368
Datum vydání 23.11.2020
Věk od 12
Formát 130x200 mm
Nakladatelství COOBOO
Hmotnost 0,412
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Sophie si k Vánocům přeje jedinou věc - aby ji rodiče pořád tak nehlídali. Ti se chystají navštívit její sestru, takže to vypadá, že bude konečně mít nějaký čas pro sebe (čti: na randíčka se svým klukem). Jenže se ukáže, že on by si dal od jejich vztahu raději pauzu. Sophie se se zlomeným srdcem uchýlí k prarodičům, jejichž dům je plný spousty rodinných příslušníků, kteří tam přijeli na vánoční prázdniny. A babička vymyslí (ne úplně super) plán: během následujících deseti dnů vyrazí Sophie na deset schůzek naslepo, které jí dohodnou její příbuzní. Například skvělá sestřenice Laura, která jí dohodí rande se sexy klukem na exkluzivním undergroundovém večírku. Nebo bláznivá tetička Patrice, která jí zařídí hlavní roli v živém betlému. Kde je taky kluk, co jí sahá po ramena. A křičící mimino. Když se její bývalý kluk vrátí s prosíkem, že by chtěl druhou šanci, je Sophie úplně zmatená. Má totiž pocit, že se možná, ale fakt jenom možná, zamilovala do někoho úplně jiného... Kdo ale rozhodně není volný.

Tohle budou ty nejhorší vánoční prázdniny, jaké kdy zažila... nebo nakonec ne?

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

Milena Kvapilová
Vyborna oddechovka, pri ktere se budete prubezne usmivat. Jak to dopadne, je uz predem jasne, presto je zabava se k tomu procist. Jen ta obri rodina a zaplava jmen byla zbytecna, stacila by pulka.
Sabina Bobková
Kniha vypráví o dívce, která snila o Vánocích, které stráví jen se svým přítelem. Místo toho se ale dozvěděla, že Griffin uvažuje o rozhodu. Jak už to tak bývá, věci obvykle nedopadnou tak, jak si dopředu plánujeme. Kniha začíná v pátek 18.prosince, což doslova sedí k letošnímu roku 2020. Co kapitola, to jeden den a kniha tak trvá v období celých Vánoc až do Nového roku. Sophie je mladá dívka, jež má zlomené srdce. Tak co je lepší, sedět doma a plakat? Nebo se jít pobavit a třeba natrefit na toho pravého? Myslím, že to rodina vymyslela naprosto skvěle a smekám před Sophie, že sebrala odvahu a pustila se do toho. 10 rande naslepo milý a nenáročný příběh o síle rodiny, odvaze a samozřejmě lásce. Pokud hledáte příběh, který bude milým pohlazením po duši a zároveň ve vás vyvolá vánoční atmosféru, pak tuhle knihu opravdu potřebujete. Celá recenze: https://kniznipristaviste.blogspot.com/2020/12/recenze-10-rande-naslepo.html

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Ashley Elstonová

Ashley Elstonová

Ashley Elstonová je autorkou několika románů včetně 10 rande naslepo a 10 pravd a spousta odvahy. Její knihy byly přeloženy do více než dvaceti jazyků. Než se stala spisovatelkou, pracovala mnoho let jako svatební fotografka. Žije v Louisianě se svým manželem a jejich třemi syny.
Zobrazit profil autora

Recenze

Databazeknih.cz - 10 rande naslepo – Ashley Elstonová

„Vtip knize určitě nechybí. Několikrát jsem se opravdu upřímně nahlas rozesmála, nad osudy Sophie…“
NAPIŠTE NÁM