EN

MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA! DNES DOPRAVA ZDARMA A BESTSELLER OD JO NESBO JAKO DÁREK

Biografika: Einstein

Kolektiv


Život slavného fyzika v grafech, statistikách a zajímavostech
Tušili jste, že Einstein byl zapálený a zdatný houslista? Že ze zásady odmítal nosit ponožky? Nebo že jeho mozek si po jeho smrti ukradl jeden z patologů podílejících se na fyzikově pitvě, aby ho mohl dále zkoumat? Tato originální kniha vás prostřednictvím přehledných a dobře zapamatovatelných grafů, statistik a zajímavostí provede životem jednoho z nejikoničtějších vědců historie a získáte díky ní ucelenu představu o tom, jak slavný Albert Einstein žil, pracoval a přemýšlel.

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název Biographic Einstein
Původní jazyk angličtina
Řada Biografika
Překladatel Jiří Mánek
Počet stran 96
EAN 9788026430339
Datum vydání 09.03.2020
Věk od 15
Formát 148x210 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,344
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Nejspíše víte, že Albert Einstein je fyzik, který svou teorií relativity a slavnou rovnicí E=mc2 proměnil tvář fyziky. Tušili jste ale, že byl také zapálený a zdatný houslista? Že ze zásady odmítal nosit ponožky? Nebo že jeho mozek, který mimochodem vážil méně než mozek průměrného muže, si po jeho smrti ukradl jeden z patologů podílejících se na fyzikově pitvě, aby ho mohl dále zkoumat?

Tato originální kniha vás prostřednictvím přehledných a dobře zapamatovatelných grafů, statistik a zajímavostí provede životem jednoho z nejikoničtějších vědců historie a získáte díky ní ucelenu představu o tom, jak slavný Albert Einstein žil, pracoval a přemýšlel.

Další tituly z řady "Biografika"

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM