Zmizelý | Albatrosmedia.cz
EN

Zmizelý

C. L. Taylor


Pouto mezi matkou a dítětem je nezničitelné. Co když ale matka cosi děsivého skrývá?
Čtrnáctiletý Billy zmizel z domu. Jeho rodina si to klade za vinu. Billyho matka Claire je na pokraji šílenství, neví, co je skutečnost a co výplod její představivosti. V podivném stavu mysli bloumá neznámými ulicemi, aniž by tušila, jak se tam dostala. V kabelce se jí objeví věci, které nikdy předtím neviděla. Claire ztrácí vědomí vlastní identity. Když se to stane poprvé, lékař to připisuje silné reakci na stres. Jednou se ale Claire probudí s krví na rukách – a nikdo nechápe, jak se to mohlo stát...

Detailní informace

Žánr thriller
Jazyk čeština
Překladatel Zuzana Pernicová
Počet stran 432
EAN 9788074982194
Datum vydání 26.06.2017
Věk od 15
Formát 130x205 mm
Nakladatelství Domino
Edice Napětí
Hmotnost 0,528
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

"Pouto mezi matkou a dítětem je nezničitelné. Co když ale matka cosi děsivého skrývá?

Čtrnáctiletý Billy uprostřed noci záhadně zmizel z domu. Každý člen rodiny to klade za vinu sobě samému, ale před ostatními pocit provinění tají. Wilkinsonovi jsou zkrátka tajnůstkáří, a tak trvá celý rok, než díky veřejné prosbě o pomoc začne vyvstávat na povrch děsivá pravda.

Billyho matka Claire je na pokraji šílenství. V podivném stavu mysli se ocitá v omšelých hotelových pokojích nebo bloumá neznámými ulicemi, aniž by tušila, jak se tam vlastně dostala. V její kabelce se objeví předměty, které nikdy předtím neviděla. Claire ztrácí vědomí vlastní identity.

Když se to stane poprvé, lékař to připisuje neobvykle silné reakci na stress. Když se ale jednoho dne Claire probudí s krví na rukách, nikdo nechápe, jak se to mohlo stát. A nejméně ze všech tomu rozumí právě Claire…"

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.