EN

Zabijákova hra

Ward Larsen


Když je vaše mise předurčena k neúspěchu, můžete ji začít považovat za hru.
David Slaton vede poklidný život, má novou manželku a dům na předměstí Virginie. Má ale také velmi temnou minulost. Býval totiž kidon, nejnebezpečnější zabiják, jakého kdy izraelské tajné služby stvořily. Ve stejné době vrcholí mnohaletá práce geniálního vědce, jejíž výsledek přivádí Írán velmi blízko ke splnění dávného snu: disponovat jadernou zbraní. Mossad ví, že toho muže musí zlikvidovat a ke splnění naléhavého úkolu zbývá jediná možnost: povolat zpět do služby Slatona.

Detailní informace

Žánr thriller
Číslo dílu 2
Jazyk čeština
Původní název The Assassin's Game
Původní jazyk angličtina
Řada David Slaton
Překladatel Dalibor Míček
Počet stran 472
EAN 9788074982422
Datum vydání 30.10.2017
Věk od 15
Formát 130x205 mm
Nakladatelství Domino
Edice Napětí
Hmotnost 0,561
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

"Když je vaše mise předurčena k neúspěchu, můžete ji začít považovat za hru.

David Slaton vede poklidný život, má novou manželku a dům na předměstí Virginie. Má ale také velmi temnou minulost. Býval totiž kidon, nejnebezpečnější zabiják, jakého kdy izraelské tajné služby stvořily.

Ve stejné době vrcholí mnohaletá práce geniálního vědce, jejíž výsledek přivádí Írán velmi blízko ke splnění dávného snu: disponovat jadernou zbraní. Mossad ví, že toho muže musí zlikvidovat, ale protože se do jeho řad infiltroval nepřátelský špion, zbývá ke splnění naléhavého úkolu jediná možnost: povolat zpět do služby Slatona. Někdejší kidon sice přísahal, že už nikdy nebude zabíjet, ale když se on i jeho žena stanou cílem útoku a musí prchat napříč Evropou, nezbývá mu, než své rozhodnutí změnit.

Má za úkol připravit a provést plán na zabití nejstřeženějšího muže na světě. Úspěch mise je diskutabilní. Přežití nepravděpodobné. Teprve když Slaton začne hlouběji pronikat do labyrintu dění, napadne ho způsob, jak by mohl nebezpečnou operaci dovést ke zdárnému konci. Ano, je to postup nanejvýš riskantní, ale on se ho z nedostatku jiných možností rozhodne považovat za jakousi hru. Zabijákovu hru...

"

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "David Slaton"

Hodnocení čtenářů

Milena Kvapilová
Dobre to bylo. Idealni pro vsechny, co maji chut na spionazni pribeh s excelentnim zabijakem Mosadu. Jsem zvedava na treti dil.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM