Vlk | Albatrosmedia.cz
EN

Vlk

Mo Hayder


Staré křivdy nejsou nikdy úplně zapomenuty.
Manželé Anchor-Ferrersovi chtěli ve svém venkovském sídle strávit klidný čas. Skutečnost se ale liší: v zajetí je drží dvojice únosců, jejichž požadavky jsou stále bizarnější a ponižující. Když začne být zřejmé, že jim nejde o výkupné, ale o osobní mstu, podaří se majitelce pustit z domu psa, který má na obojku napsáno "Pomozte nám!" Najde ho tulák a řekne o něm inspektoru Jacku Cafferymu. Inspektor váhá. Teprve příslib nových informací o dávno zmizelém bratru Ewanovi přiměje Cafferyho zahájit pátrání.

Detailní informace

Žánr thriller
Číslo dílu 7
Jazyk čeština
Původní název The Wolf
Řada Jack Caffery
Překladatel Jiří Kobělka
Počet stran 450
EAN 9788074981067
Datum vydání 11.11.2015
Věk od 15
Formát 130x205 mm
Nakladatelství Domino
Edice Napětí
Hmotnost 0,57
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

"Staré křivdy nejsou nikdy úplně zapomenuty.

Zámožní manželé Anchor-Ferrersovi hodlali ve svém venkovském sídle strávit poklidný čas. Skutečnost se však od jejich představ děsivě liší: hned po příjezdu našli na zahradě rozvěšené zvířecí vnitřnosti a nyní je drží v zajetí dvojice únosců, jejichž požadavky jsou stále bizarnější a více ponižující. Když už začíná být zřejmé, že těm dvěma nejde o výkupné, ale o osobní mstu, podaří se paní Anchor-Ferrersové pustit na svobodu alespoň psa.

Ten pes má na obojku napsáno ""Pomozte nám!"" Našel ho tulák přezdívaný Chodící muž, a protože v tom nápisu spatřuje jednoznačný vzkaz od lidí v nesnázích, řekne o něm inspektoru Jacku Cafferymu a požádá ho, aby těm lidem pomohl. Inspektor ale váhá: co když je to celé jen nějaký nemístný žert? Teprve příslib nových informací o dávno zmizelém bratru Ewanovi přiměje Cafferyho zahájit pátrání.

A bude si muset pospíšit, protože v domě Anchor-Ferrersových se schyluje k závěrečnému dějství krvavého dramatu, který započal před celými čtrnácti lety..."

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Jack Caffery"

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM