Útěk | Albatrosmedia.cz
EN

Útěk

C. L. Taylor


Měla byste si dávat pozor na dceřiny věci. A na dceru…
Jo Blackmoreové vtrhne do auta neznámá žena. Podivná pasažérka zná její jméno, zná i jejího manžela Maxe, a navíc má u sebe rukavici, která patří Joeině dvouleté dceři. Další podivná událost na sebe nenechá dlouho čekat a to, co započalo jako neurčitá obava, se brzy přemění na peklo. Proti Jo se spikne policie, sociálka, a dokonce i vlastní manžel. Všichni prohlašují, že je špatná matka. Když jí úřady začnou vyhrožovat odebráním dcery, Jo pochopí, že jediným řešením je útěk.

Detailní informace

Žánr thriller
Jazyk čeština
Překladatel Zuzana Pernicová
Počet stran 368
EAN 9788074982583
Datum vydání 12.03.2018
Věk od 15
Formát 130x205 mm
Nakladatelství Domino
Edice Napětí
Hmotnost 0,468
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

"Měla byste si dávat pozor na dceřiny věci. A na dceru...

Jo Blackmoreovou požádala neznámá žena o svezení. Jo se jí rozhodla vyhovět, ale brzy svého rozhodnutí litovala. Podivná pasažérka totiž zná její jméno, zná i jejího manžela Maxe a navíc má u sebe rukavici, která patří Joeině dvouleté dceři.

To, co započne jako neurčitá obava, se brzy přemění na peklo. Proti Jo se spikne policie, sociálka a dokonce i vlastní manžel. Všichni prohlašují, že je špatná matka. Jo protestuje, považuje celou situaci za tragické nedorozumění, a dlouho věří, že se všechno nějak racionálně vysvětlí.

Když jí však úřady začnou vyhrožovat odebráním dcery, protože podle jejich mínění není způsobilá plnit rodičovské povinnosti, Jo pochopí, že nastal čas jednat. Probere všechny možnosti, které se nabízejí, a rozhodne se pro jedinou z nich, která jí i malé Elise může zaručit bezpečí.

Jo už ví, že jediným řešením je útěk.

"

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.