Templářské dědictví | Albatrosmedia.cz
EN

KNIHA ZDARMA KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE A SLEVA 20 % NA BELETRII PRO DOSPĚLÉ

Templářské dědictví

Steve Berry


První díl série s Cottonem Malonem
Cotton Malone býval špičkovým agentem na americkém ministerstvu spravedlnosti. Jeho bývalá nadřízená Stephanie Nelleová ho požádá o pomoc – stránky deníku jejího zemřelého manžela, předního odborníka na historii templářů, obsahují šifrovaný návod k odhalení tajemství, které po staletí nedává spát badatelům ani hledačům templářského pokladu. S každým rozluštěným anagramem a symbolem jsou si jistější, že na konci je čeká odhalení, které by mohlo otřást celým civilizovaným světem.

Detailní informace

Žánr thriller
Číslo dílu 1
Jazyk čeština
Překladatel Zdeňka Vaníčková
Počet stran 205
EAN 9788074982064
Datum vydání 12.07.2017
Věk od 15
Formát 130x130 mm
Nakladatelství Domino
Edice Napětí
Hmotnost 0,671
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

"Cotton Malone býval špičkovým agentem na americkém ministerstvu spravedlnosti. Pak se však rozhodl udělat za svou dosavadní kariérou tlustou čáru, odstěhoval se do Kodaně, stal se majitelem antikvariátu a začal vést poklidný život milovníka starých tisků. Udělal vše pro to, aby ho nic z minulého života nezastihlo – a stejně to bylo málo. Stačil jediný telefonát od jeho bývalé nadřízené Stephanie Nelleové a Cotton ví, že selanka skončila.

Stephanie si s ním smluví schůzku v kodaňské kavárně, ale události naberou nečekaný spád. Jakýsi muž se pokusí ukrást její kabelku, a když se mu to nepodaří, spáchá demonstrativní sebevraždu. Mohl snad vědět, že se v kabelce skrývá deník Stephaniina zemřelého manžela, předního odborníka na historii templářů? Stránky deníku obsahují šifrovaný návod k odhalení dávného tajemství, které po staletí nedává spát badatelům ani hledačům templářského pokladu. Stephanie je odhodlána tuto mozaiku poskládat a naplnit tak odkaz svého muže – ale brzy vyjde najevo, že v tomto odhodlání není sama. Kdo je ten tajemný muž, který je pro vzácné záznamy ochoten vraždit? A za jakým cílem tak odhodlaně kráčí?

Cotton Malore dlouho neváhá a nabídne Stephanii pomoc. S každým rozluštěným anagramem či symbolem jsou si stále jistější, že na konci cesty je čeká zjištění, které by mohlo otřást celým civilizovaným světem. Otázkou zůstává, jak by s tímto zjištěním naložil jejich nevyzpytatelný nepřítel..."

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Cotton Malone"

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM