Skrytá těla | Albatrosmedia.cz
EN

Skrytá těla

Caroline Kepnes


Joe Goldberg, šarmantní antihrdina s vražednými sklony, se i ve svém dalším příběhu snaží najít dokonalou lásku. Za každou cenu.
Když Joe za tragických okolností přišel o přítelkyni Beck, myslel si, že už nikdy nebude schopen milovat. Pak začala v jeho knihkupectví pracovat Amy, která je opakem Beck - nemá ani e-mail a na internetu o ní není zmínka. Než ji stačí požádat o ruku, dívka zmizí a zanechá po sobě pár stop, které vedou do LA. Tam Joe nikdy nechtěl, ale touha najít zrádkyni je silnější, a tak se Joe brzy ocitá v přítomnosti podivných existencí. U některých nabude přesvědčení, že bez nich by byl svět lepším místem...

Detailní informace

Žánr thriller
Jazyk čeština
Původní název The Hidden Bodies
Překladatel Jan Netolička
Počet stran 464
EAN 9788074981180
Datum vydání 24.02.2016
Věk od 15
Formát 130x205 mm
Nakladatelství Domino
Edice Napětí
Hmotnost 0,613
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

"Joe Goldberg, šarmantní antihrdina s vražednými sklony, se i ve svém dalším příběhu snaží najít dokonalou lásku. Za každou cenu.

Když Joe za tragických okolností přišel o svou přítelkyni Beck, dospěl k zoufalému přesvědčení, že už nikdy nebude schopen milovat. Pak ale začala v jeho knihkupectví pracovat Amy Adamová a Joe zjišťuje, že se ve svém chmurném úsudku mýlil. Je svou novou kolegyní posedlý, přestože (nebo protože?) představuje pravý opak Beck – nesnáší Twitter, dokonce ani nemá e-mailovou adresu a na internetu o ní není jediná zmínka. Joe je uchvácen. Než však stačí Amy požádat o ruku, dívka zrádně zmizí a zanechá po sobě jen několik mlhavých stop.

Ty stopy vedou do Los Angeles. Tam se Joe nikdy v životě nechtěl vydat! Úplně cítí, jak v něm pouhé pomyšlení na to příšerné město probouzí šílenství. Touha najít zrádkyni a pomstít se jí za způsobené příkoří je ale silnější, a tak se Joe brzy ocitá v mučivé přítomnosti podivných existencí, kterých je LA plné. U některých dokonce Joe nabude přesvědčení, že bez nich by byl svět lepším místem...

Jedna osoba se však z tohoto panoptika vymyká: chytrá, krásná a bohatá Love Quinnová. Možná by se mohla stát Joeovou vstupenkou do světa vyvolených. Možná by mohl díky ní překonat svou smutnou minulost. Ale možná je Love jen další dočasnou zastávkou na Joeově namáhavé cestě k nalezení té pravé. Tohle nikdo neví. Nejspíše ani Joe."

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM