Skládačka | Albatrosmedia.cz
EN

Skládačka

John Lutz


Sériový vrah, který ze svých obětí vytváří morbidní skládačky.
V tomto románu přivádí klasik žánru na scénu opět soukromého detektiva Franka Quinna, který se proslavil jako lovec sériových vrahů. Tentokrát proti němu stojí drobný mužík s odstávajícím uchem, který má přezdívku Skřet. Ten od dětství rád rozebírá různé předměty a pak je zase úhledně skládá. Dokud svou potřebu uspokojoval prostřednictvím domácích spotřebičů, nikomu to nevadilo, ale teď je situace jiná. Skřet totiž zjistil, že ho více baví tvořit skládačky z těl zavražděných mladých žen...

Detailní informace

Žánr thriller
Číslo dílu 10
Jazyk čeština
Původní název Slaughter
Řada Frank Quinn
Překladatel Martin Verner
Počet stran 416
EAN 9788074981265
Datum vydání 08.06.2016
Věk od 15
Formát 130x205 mm
Nakladatelství Domino
Edice Napětí
Hmotnost 0,001
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

"Sériový vrah, který ze svých obětí vytváří morbidní skládačky. A detektiv, který se snaží poskládat celý případ dřív, než pachatel udeří znovu.

I ve svém nejnovějším románu přivádí klasik žánru na scénu soukromého detektiva Franka Quinna, který se proslavil jako neomylný lovec sériových vrahů.

Tentokrát proti Quinnovi stojí drobný mužík s podivně odstávajícím uchem, který od médií dostal příznačnou přezdívku Skřet. Mysl sériového vraha je vždy, jaksi už z podstaty značně odlišná od mysli běžného člověka, ale v tomto případě to platí dvojnásob. Zvrácenost tohoto pachatele děsí i samotného Quinna.

Skřet má totiž velmi podivnou zálibu. Už od dětství nesmírně rád rozebírá všemožné předměty a pak je zase úhledně skládá. Dokud tuto svou nutkavou potřebu uspokojoval prostřednictvím domácích spotřebičů, nikomu to nevadilo, ale teď je situace jiná. Skřet totiž zjistil, že ještě více ho těší vytvářet skládačky z těl zavražděných mladých žen... Ano, v jeho očích je to téměř rovno umění – a je odhodlán tvořit dál. Dokud ho Quinn nezastaví."

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM