EN

Poslední paní Parrishová

Liv Constantine


Hrdinka této knihy vám nedá spát. Je jako talentovaný pan Ripley s chromozomem XX.
Amber Pattersonovou už nebaví být tuctovou nulou. Sblíží se s Daphne Parrishovou, blonďatou bohyní, která společně se svým manželem Jacksonem patří k místní honoraci. Amber má však plán, jak sladký život své sokyně postupně nahlodat a zničit, aby mohla v závěru nastoupit na její místo. Všechno jde naprosto hladce... ale pak Amber dostihne pečlivě skrývané tajemství z minulosti, které by mohlo její krásný plán úplně zničit. Něco takového ona ale odmítá připustit. A tehdy začne opravdové peklo.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Žánr thriller
Jazyk čeština
Původní název The Last Mrs. Parrish
Původní jazyk angličtina
Překladatel Hana Čapková
Počet stran 440
EAN 9788074982545
Datum vydání 12.02.2018
Věk od 15
Formát 130x205 mm
Nakladatelství Domino
Edice Napětí
Hmotnost 0,522
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

"Získali jste všechno, co jste kdy chtěli?

A je to takové, jak jste si představovali?

Opravdu?

Hrdinka této knihy vám nedá spát. Je jako talentovaný pan Ripley s chromozomem XX.

Amber Pattersonová už toho má dost.

Příšerně ji nebaví být taková nula: tuctová, téměř neviditelná žena, kterou každý přehlíží. Přímo před očima má vzor toho, jak by mohl její život vypadat. Jak by měl vypadat.

Daphne Parrishová je blonďatá bohyně, která bere svůj luxusní život jako naprostou samozřejmost. Společně se svým manželem patří k místní honoraci, mají peníze, moc, obdiv, navíc dvě krásné dcerky... Proč by někdo měl mít všechno, zatímco jiný nemá nic?

Amber by se při pohledu na Daphne možná zadávila závistí, ale to se nestane. Má totiž plán, jak sladký život své sokyně postupně nahlodat a zničit, aby mohla v závěru nastoupit na její místo.

Podaří se jí proniknout do rodiny Parrishových a zanedlouho se stává Daphninou blízkou přítelkyní. Ráda přijme pozvání, aby s nimi jela na dovolenou, protože jí to skýtá vítanou příležitost ke sblížení se šarmantním Jacksonem. Všechno jde naprosto hladce... ale pak Amber dostihne pečlivě skrývané tajemství z minulosti, které by mohlo její krásný plán úplně zničit. Něco takového ona ale odmítá připustit. A tehdy začne opravdové peklo.

Psychothriller Poslední paní Parrishová nás provádí nejtemnějšími zákoutími lidské mysli a prostřednictvím celé řady nečekaných zvratů můžeme až do konce jenom hádat, jak to všechno nakonec dopadne."

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Audio

Hodnocení čtenářů

Milena Kvapilová
Vyborny pribeh. I kdyz jako psychothriller pro me byl az od casti Daphne. Cast Amber byla dulezita pro zapletku. Ale Amber mi byla tak nesympaticka. Je to typicka neprejici, zavistiva a ublizena mrcha, ze jsem jednu chvili uvazovala, ze nebudu cist dal. Jeste, ze jsem pokracovala. V casti Daphne doslo k odhaleni, ktere jsem necekala a Daphne jsem drzela palce, co to slo. A konecne to zacalo byt napinave.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Liv Constantine

Liv Constantine

Liv Constantine je pseudonymem dvou amerických autorek – sester Lynne Constantine a Valerie Constantine. Lynne miluje dobrou kávu, je závislá na Twitteru a prakticky neustále pracuje na nějaké své nové knize. Jejím věrným čtenářem je retrívr Tucker, který ji nikdy za nic nekritizuje. Lynne je odbornicí na sociální média a autorkou několika knih a povídek. Valerie už od dětství milovala knihy, které jsou její velkou vášní – strávila s nimi mnoho dní a probděla u nich mnoho nocí. Má titul z anglické literatury a v současné době žije napůl v Anglii a Marylandu. A věnuje se psaní. Na vzdálenost tří států se Lynne a Valerie rozhodly napsat společně knihu – při vymýšlení příběhu strávily dlouhé hodiny hovory na Skypu a vyměnily si nekonečné množství mailů. Podařilo se jim vytvořit neotřelý příběh s až mrazivě temnou zápletkou. Jejich společným debutem se stal thriller Poslední paní Parrishová.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM