Mrtvý muž přichází | Albatrosmedia.cz
EN

KNIHA ZDARMA KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE A SLEVA 20 % NA BELETRII PRO DOSPĚLÉ

Mrtvý muž přichází

Paul Finch


Čtrvtý díl série s Markem Heckenburgem.
V jezerní oblasti na severu Anglie udeřil sériový vrah. V detektivu Marku Heckenburgovi hlodá podezření, že se vrátil obávaný pachatel s přezdívkou Cizák. Naposledy byl spatřen před deseti lety v Dartmooru, kde své oběti připravoval o život nebývale krutým způsobem. A teď, když záhadně zmizely dvě ženy, se Heck obává nejhoršího. Celá místní komunita je paralyzována strachem. Cizák znovu rozehrává svou krutou mašinérii a vybírá si jednu oběť za druhou. Heckovi nezbývá nic jiného než přistoupit na jeho hru.

Detailní informace

Žánr thriller
Číslo dílu 4
Jazyk čeština
Překladatel Zuzana Pernicová
Počet stran 392
EAN 9788074982927
Datum vydání 09.11.2018
Věk od 15
Formát 130x205 mm
Nakladatelství Domino
Edice Napětí
Hmotnost 0,485
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

"Jezerní oblast na severu Anglie zahalila neprostupná mlha. Zároveň s ní udeřil i sériový vrah. A v detektivu Marku Heckenburgovi hlodá děsivé podezření, že se vrátil obávaný pachatel s přezdívkou Cizák.

Naposledy byl spatřen před deseti lety v Dartmooru, kde své oběti připravoval o život nebývale krutým způsobem. A teď, když záhadně zmizely dvě mladé ženy, se Heck obává nejhoršího.

Celá místní komunita je paralyzována strachem, zatímco Heck bezmocně sleduje, jak Cizák znovu rozehrává svou krutou mašinérii, vybírá si jednu oběť za druhou a nehodlá jen tak přestat. Heckovi nezbývá nic jiného, než přistoupit na jeho hru..."

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Mark Heckenburg"

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM