Jestli odejdeš... | Albatrosmedia.cz
EN

Jestli odejdeš...

Adele Parks


Dokázal by ji milovat víc, než nenávidí válku?
Jestli odejde, bude muset zabíjet, nebo bude zabit. Jestli zůstane, bude uvězněn a možná odsouzen k smrti. To jsou možnosti, které má talentovaný dramatik Howard Henderson. Nesdílí nadšení svých vrstevníků pro účast ve válce. Když poslechne své srdce, bude zostuzena a opovrhována. Když se zachová podle společenských konvencí, bude odsouzena k samotě a nudě. Tyto možnosti má Vivian Fosterová. Lze v čase války nalézt krásu? Anebo je přátelství Howarda a Vivian únik z bezvýchodné situace, v níž se oba ocitli?

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název If You Go Away…
Původní jazyk angličtina
Překladatel Dita Kelbelová
Počet stran 464
EAN 9788074981890
Datum vydání 11.01.2017
Věk od 15
Formát 130x205 mm
Nakladatelství Domino
Edice Romantika
Hmotnost 0,545
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

"Dokázal by ji milovat víc, než nenávidí válku?

Jestli odejde, bude muset zabíjet, nebo bude sám zabit. Jestli zůstane, bude uvězněn a možná odsouzen k trestu smrti. Takto bezútěšné jsou možnosti volby, před kterými stojí talentovaný dramatik Howard Henderson. Nedokáže sdílet nadšení svých vrstevníků pro účast ve válce, nechce bojovat s neviditelným nepřítelem. Ví velice dobře, jak to na frontě chodí, a nechce se na tom sebeméně podílet.

Když poslechne své srdce, bude zostuzena a opovrhována. Když se zachová podle společenských konvencí, bude v osamění odsouzena k bezbřehé nudě. Takovéto možnosti se nabízejí půvabné Vivian Fosterové. Právě se vdává, když vypukne válka, a její doposud odtažitý manžel se vmžiku mění v bojovného vlastence. Vivian zůstává sama na farmě v Derbyshire, bolestně odtržená od společenského života, z něhož se mohla dříve těšit...

Lze v čase běsnící války nalézt krásu? Anebo přátelství Howarda a Vivian představuje jen zoufalý únik z dusivé bezvýchodnosti situace, v níž se oba ocitli? Odejdi do války a už nikdy nepohlédni své lásce do očí. Zachraň svého nepřítele. Anebo jdi k čertu. Správná volba jako by snad ani neexistovala..."

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM