Hračkář | Albatrosmedia.cz
EN

Hračkář

Liam Pieper


Člověka může definovat mnohé. I to, jaké tajemství před světem skrývá.
Adam Kulakov je spokojený člověk. Hračky z jeho továrny dělají radost dětem na celém světě, má více peněz, než kdy utratí, miluje svou ženu a syna a vydržuje si tajně několik milenek. Adam není jediný, kdo v rodině střeží svá tajemství. Jeho dědeček Arkadij se roku 1944 ocitl v Osvětimi, a tam se mu naskytla velmi neobvyklá příležitost. Nyní, když se jeho život chýlí ke konci, snaží se, aby pravda zůstala ukrytá.

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název The Toymaker
Původní jazyk angličtina
Překladatel Jakub Marek
Počet stran 240
EAN 9788074982347
Datum vydání 02.10.2017
Věk od 15
Formát 130x205 mm
Nakladatelství Domino
Edice Napětí
Hmotnost 0,338
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

"Adam Kulakov je spokojený člověk. Střední věk na něj zatím nedolehl plnou silou, hračky z jeho továrny dělají radost dětem na celém světě, má více peněz, než kdy může utratit, miluje svou ženu a syna a vydržuje si tolik milenek, kolik jen před nimi dokáže utajit.

Adam však není jediný, kdo v rodině Kulakovových pečlivě střeží osobní tajemství. Jeho dědeček Arkadij se roku 1944 ocitl v Osvětimi, a tam se mu naskytla velmi neobvyklá příležitost. Nyní, když se jeho život chýlí ke konci, vynakládá nesmírné úsilí, aby pravda zůstala navždy ukrytá. Není to pro něj snadné, protože drtivé vzpomínky na setkání s jedním z největších monster lidské historie dotírají stále intenzivněji.

Právě tehdy dojde k události, která může rozmetat Adamův pohodový život jako domeček z karet; následně Arkadije dostihne hrůzná minulost v plné síle. Vše, co oba muži celý život budovali, je nyní v ohrožení. A společně zjišťují, že svým nejbližším můžeme paradoxně nejvíce ublížit tehdy, když se je snažíme před něčím uchránit."

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM