EN

Gravitace

Kdo ovládá naši budoucnost?

Daniel Suarez

5,0
( 2 )

Fyzik Jon Grady a jeho tým objeví zařízení na odrážení gravitace. Jedná se o triumf vědy, který může vyvolat revoluci na poli fyziky a zásadně proměnit budoucnost světa. Grady se však namísto uznání dočká situace, kdy mu laboratoř uzavře organizace známá jako BTC. Cíl je jasný: Potlačit pravdu o náhlém technologickém pokroku a zabránit nepokojům, které by mohl vyvolat. A aby toho nebylo málo, budoucnost už dávno existuje. Jenže si ji nezaslouží jen tak někdo.

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název Influx
Původní jazyk angličtina
Počet stran 480
EAN 9788075976598
Datum vydání 23.04.2020
Věk od 14
Formát 145x205 mm
Nakladatelství XYZ
Hmotnost 0,703
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Fyzik Jon Grady a jeho tým objeví zařízení na odrážení gravitace. Jedná se o triumf vědy, který může vyvolat revoluci na poli fyziky a zásadně proměnit budoucnost světa. Grady se však namísto uznání dočká situace, kdy mu laboratoř uzavře organizace známá jako BTC.

Cíl je jasný: Potlačit pravdu o náhlém technologickém pokroku a zabránit nepokojům, které by mohl vyvolat. A aby toho nebylo málo, budoucnost už dávno existuje. Jenže si ji nezaslouží jen tak někdo.

Jasné ne, kterým Grady odmítne připojení se k BTC, ho stojí svobodu. Čeká ho noční můra v podobě pobytu v high-tech vězení, kde mu dělají společnost další neprávem potrestaní intelektuálové. Stávají se poslední nadějí lidstva. Společně musejí porazit nepřítele, o němž toho vědí pramálo. Jejich poznatky přitom zahrnují přesvědčení, že technologicky je minimálně půl století před nimi.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

Milena Kvapilová
Mela jsem po dvou romantarnach chut na neco jineho a tento sci-fi thriller byla skvela volba. Ctivy, napinavy. A ty objevy, tajna agentura, autor ma velkou fantazii. Fanousci konspiracnich teorii by zajasali. Jen ty technikalie. Hlavne se prokousat zacatkem, kde je toho vazne hodne. Ale pak se to rozjede a je to bezva jizda.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM