EN

Vodka je veganská

Manifest o tom, jak mít lepší život a nebýt kr*tén

Matt Letten, Phil Letten


Chutná vám vodka s ledem a limetkovou šťávou? V podstatě patříte na plakát propagující veganství!
Ahoj, jsme Phil a Matt. Kalifornští bratři a spisovatelé. A také vegani. Máme rádi zvířata a chtěli jsme být zdraví a v kondici. Vegan je někdo, kdo si myslí, že je špatné zabíjet zvířata. To je 90 procent celé definice. Takže víte co? Pokud vám vadí týrání zvířat a máte rádi ovoce, už víceméně veganem jste. My vám jen chceme na cestě k veganství pomoct se zbývajícími 10 procenty. Nebo vás alespoň o kousek posunout.

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název Vodka Is Vegan: A Vegan Bros Manifesto for Better Living and Not Being an A**hole
Původní jazyk angličtina
Počet stran 224
EAN 9788026426530
Datum vydání 22.08.2019
Věk od 18
Formát 145x205 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,322
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Ahoj, jsme Phil a Matt. Kalifornští bratři a spisovatelé. A také vegani. Máme rádi zvířata a chtěli jsme být zdraví a v kondici.

Vegan je někdo, kdo si myslí, že je špatné zabíjet zvířata. To je 90 procent celé definice. Takže víte co? Pokud vám vadí týrání zvířat a máte rádi ovoce, už víceméně veganem jste.

Veganství je stále oblíbenější, ale zároveň existuje určitá část veganů, kteří se chovají jako kr*téni. Řeknou vám, že jste vrah, když na sobě máte něco z kůže, a vychloubají se svým jídelníčkem.

My vám jen chceme na cestě k veganství pomoct se zbývajícími 10 procenty. Nebo vás alespoň o kousek posunout. Pokud jste jako my a chutná vám vodka s ledem a limetkovou šťávou, patříte v podstatě na plakát propagující veganství.

Takže se klidně staňte vegany. Vysvětlíme vám jak.

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM