EN

MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA! DNES DOPRAVA ZDARMA A BESTSELLER OD JO NESBO JAKO DÁREK

Země příběhů - Srážka světů

Chris Colfer


Velkolepé finále je tady! Závěrečný díl úspěšné série ze světa pohádek.
Brána mezi světy je otevřena a všechny postavy ze Země příběhů – hrdinové i padouši – mohou volně vstupovat do naší reality. Conner si myslí, že nic horšího se stát nemohlo. Ale jen do okamžiku, kdy zmizí Alex! Conner a jeho přátelé to bez ní nebudou mít jednoduché. Musí vybojovat tu největší bitvu, na jejímž výsledku závisí vše. Osud a bezpečí těch, které milují, ale i mnohem víc. Dokážou vyhrát a obnovit pořádek mezi lidským a pohádkovým světem?
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Číslo dílu 6
Jazyk čeština
Původní název The Land of Stories 6: Worlds Collide
Původní jazyk angličtina
Překladatel Veronika Volhejnová
Počet stran 280
EAN 9788025341667
Datum vydání 09.05.2019
Věk od 9
Formát 145x210 mm
Nakladatelství Fragment
Hmotnost 0,512
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem a přebalem

Velkolepé finále je tady!

Brána mezi světy se otevřela a všechny postavy ze Země příběhů – hrdinové i padouši – mohou volně vstupovat do naší reality. Conner si myslí, že nic horšího se stát nemohlo. Ale jen do okamžiku, kdy zmizí Alex!

Conner a jeho přátelé to bez ní nebudou mít jednoduché. Musí vybojovat tu největší bitvu na jejímž výsledku závisí vše. Osud a bezpečí těch, které milují, ale i mnohem víc.

Dokážou vyhrát válku a obnovit rovnováhu a pořádek mezi lidským a pohádkovým světem?

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Země příběhů"

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Chris Colfer

Chris Colfer

Chris Colfer je americký spisovatel, herec, zpěvák a producent, držitel Zlatého glóbu za roli Kurta Hummela v seriálu Glee. Sám napsal a produkoval film Zasažen bleskem, a dokonce v něm ztvárnil jednu z hlavních rolí. V roce 2011 ho časopis Time zařadil mezi sto nejvlivnějších lidí světa. Kniha Kouzelné přání, první díl série Země příběhů, se během dvou týdnů po vydání stala číslem jedna na žebříčku bestsellerů New York Times. Na první místa žebříčků se okamžitě vyšplhaly i další díly série.
Zobrazit profil autora

Recenze

knihynacestach.blogspot.com - Země příběhů - Srážka světů

„...Nádherně popsaný kouzelný svět vám vezme dech a já věřím, že si tuhle sérii zamilujete. Je úžasná a prostě stojí za to. Je to báječná jízda, na které se rozhodně nudit nebudete! A jestli jste Zemi příběhů koupili svým dítkům, neváhejte se začíst s nimi, je to opravdu pohádková zábava...“
NAPIŠTE NÁM