EN

Pod španělským sluncem

Srdcovky

Jenny Oliver


Každé léto má svůj příběh…
Prázdninové vzpomínky Avy Fisherové jsou nerozlučně spojené s letním domkem její babičky v ospalém přímořském španělském městečku Mariposa. Nyní se naposledy vrací a vrhá se do projektu, na který by byla její babička hrdá: chce zachránit Café Estrella, které bývalo srdcem městečka, ale teď chátrá. Daleko od londýnského shonu si Ava uvědomuje, že už není v životě šťastná. A léto strávené v domku u moře může být novým začátkem, který potřebuje…
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název The Summerhouse by the Sea
Původní jazyk angličtina
Počet stran 336
EAN 9788026714934
Datum vydání 25.07.2019
Věk od 18
Formát 120x200 mm
Nakladatelství MOTTO
Edice Srdcovky
Hmotnost 0,345
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Edice Srdcovky přináší výběr těch nejlepších románů pro ženy, které si můžete přibalit na cesty. Začtěte se v letadle, ve vlaku, u vody nebo třeba když jedete do práce. Ať už míříte kamkoli, nepřestávejte snít!

Každé léto má svůj příběh… Prázdninové vzpomínky Avy Fisherové jsou nerozlučně spojené s letním domkem její babičky v ospalém přímořském španělském městečku Mariposa. Nyní se naposledy vrací a vrhá se do projektu, na který by byla její babička hrdá: chce zachránit Café Estrella, které bývalo srdcem městečka, ale teď chátrá. Daleko od londýnského shonu si Ava uvědomuje, že už není v životě šťastná. A léto strávené v domku u moře může být novým začátkem, který potřebuje…

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

Milena Kvapilová
Vynikajici letni cteni, ktere vam da presne to, co slibuje. Pohodu, letni romantiku, dovolenkove prostredi, vtipne situace a prubezne usmev na tvari. PS: nemohla bych taky zdedit ve Spanelsku domek na plazi? prosim... :-)

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Jenny Oliver

Jenny Oliver

Jenny Oliver napsala svůj první román, když jí bylo deset let. Láska k příběhům ji dovedla ke studiu literatury a poté k práci v nakladatelském oboru. Za svou knihu The Sunshine and Biscotti Club byla nominována na cenu RONA za nejlepší současný román v  oblasti romantické literatury. Inspiraci čerpá ze vztahů kolem sebe, starodávných věcí a víry ve šťastné konce.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM