Salon Eliott | Albatrosmedia.cz
EN

Salon Eliott

Jean Marsh

3,7
( 3 )

Doba, kdy se ženy osvobodily nejen od korzetů
Po smrti otce, úspěšného lékaře, zůstaly Beatrice a Evangeline bez prostředků. Jejich otec vždy zastával názor, že žena patří do domácnosti, a neposkytl jim žádné vzdělání. Byla ovšem dvacátá léta dvacátého století. Doba, kdy se ženy začaly osamostatňovat a snažily se postavit na vlastní nohy, a také doba nádherné módy. Sestry se rozhodly založit vlastní oděvní salon a svými návrhy si brzy získaly obdivovatele po celém Londýně.

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 312
EAN 9788026715627
Datum vydání 01.08.2019
Věk od 15
Formát 130x200 mm
Nakladatelství MOTTO
Hmotnost 0,458
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Po smrti otce, úspěšného lékaře, zůstaly Beatrice a Evangeline bez prostředků. Jejich otec vždy zastával názor, že žena patří do domácnosti, a neposkytl jim žádné vzdělání. Byla ovšem dvacátá léta dvacátého století. Doba, kdy se ženy začaly osamostatňovat a snažily se postavit na vlastní nohy, a také doba nádherné módy. Sestry se rozhodly založit vlastní oděvní salon a svými návrhy si brzy získaly obdivovatele po celém Londýně. Jejich osudy jsme mohli před lety sledovat ve stejnojmenném seriálu.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

Milena Kvapilová
Výborné a velice čtivé, že se nešlo odrthnout. Jediné, co mi chybělo, byly nákresy všech těch úžasných modelů, které Bea s Evie navrhovaly a šily.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.