Panství Farleigh | Albatrosmedia.cz
EN

SLEVA 20 % NA BELETRII PRO DĚTI A KNIHA ZDARMA KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE

Panství Farleigh

Rhys Bowen

5,0
( 1 )

Rodina rozdělená válkou. Zrádce v jejich středu.
Do života lorda Westerhama a jeho pěti dcer zasáhne druhá světová válka, když se na jejich panství Farleigh zřítí parašutista. Rodinný přítel a agent MI5 Ben Cresswell má prověřit, zda byl muž německý špion. Díky tomu může strávit víc času v blízkosti jedné z dcer, Pamely, kterou tajně miluje. Jenže i Pamela má tajemství – pracuje na dešifrování německých zpráv. Společně odhalí spiknutí, které je blíž, než čekali. Dokážou zrádce zastavit dřív, než bude příliš pozdě?

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název In Farleigh Field
Počet stran 408
EAN 9788026714521
Datum vydání 21.03.2019
Věk od 15
Formát 130x200 mm
Nakladatelství MOTTO
Hmotnost 0,552
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Do života lorda Westerhama a jeho pěti dcer zasáhne druhá světová válka, když se na panství Farleigh zřítí parašutista. Rodinný přítel a agent MI5 Ben Cresswell má prověřit, zda byl muž německý špion. Díky tomu může strávit víc času v blízkosti jedné z dcer, Pamely, kterou tajně miluje. Jenže i Pamela má tajemství – pracuje na dešifrování německých zpráv. Společně odhalí spiknutí, které je nečekaně blízko. Dokážou zrádce zastavit dřív, než bude příliš pozdě?

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

Milena Kvapilová
Dobré to bylo. Dokonce některé věci vycházely ze skutečných událostí. Vše kolem MI5 a tajných služeb poskytlo zajímavý pohled do zákulisí v období války. Stejně tak jsem nevěděla, že ne každý Brit byl proti fašismu, ale naopak s Hitlerem sympatizoval. Je fajn se prostřednictvím románu dozvědět i něco nového z historie. Jen jsem čekala trochu více z romantické linky, na mne to bylo málo.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM