EN

Na cestě létem

Cecilia Vinesseová


Letní jízda po Evropě!
Co může být lepšího, než si poslední prázdniny před nástupem na vysokou školu naplánovat cestu po Evropě? Z Londýna přes Paříž, Amsterdam, Prahu, Florencii až do Barcelony – a k tomu s sebou vzít své čtyři nejlepší kamarády! Na tuhle cestu se Aubrey těšila celý poslední rok střední školy a s nejlepší kamarádkou Rae naplánovaly každý detail. A plán zněl jasně – užít si to, pít co nejvíc šampaňského, jíst místní speciality a na nic nemyslet. A tahle cesta jim možná změní život...

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název The Summer of us
Původní jazyk angličtina
Překladatel Ivana Svobodová
Počet stran 288
EAN 9788075447739
Datum vydání 13.05.2019
Věk od 12
Formát 130x200 mm
Nakladatelství COOBOO
Hmotnost 0,306
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená s chlopněmi

Co může být lepšího, než si poslední prázdniny před nástupem na vysokou školu naplánovat cestu po Evropě? Z Londýna přes Paříž, Amsterdam, Prahu, Florencii až do Barcelony – a k tomu s sebou vzít své čtyři nejlepší kamarády! Na tuhle cestu se Aubrey těšila celý poslední rok střední školy a s nejlepší kamarádkou Rae naplánovaly každý detail. A plán zněl jasně – užít si to, pít co nejvíc šampaňského, jíst místní speciality a na nic nemyslet. Ovšem to by s nimi nesměl jet Aubreyin přítel Gabe, jeho kamarád Jonah a společná kamarádka Clara. Ti všichni se totiž plány příliš neřídí a vše dokáží pořádně zkomplikovat. Včetně vztahů.

Ale kdo by řešil tyhle drobnosti, když před sebou máte letní cestu po celé Evropě, která může změnit váš život?!

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

Lucie Kunová
Musím říct, že jsem z knihy neměla dobrý pocit. Krásná obálka a anotace mě přemluvily dát ji šanci. Je zde hodně překlepů, což překladatelé odflákli. Dokonce je chyba i v anotaci. (opravila jsem ji zde) Ohledně děje jsem spokojená. Parta kamarádů, kteří cestují společně po určitých destinacích a společně zažívají strasti. Dvě romantické linie, které mě bavili. Fandila jsem určitým lidem. Občas to bylo přetažené za vlasy, ale bavilo mě to i přesto číst. Nemohla jsem se odtrhnout. Když pominu určité chyby, tak knížka stojí za to. Je svým způsobem jedinečná a oddechová.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM