EN

MIKULÁŠSKÁ NABÍDKA! DOPRAVA ZDARMA A BESTSELLER OD HALINY PAWLOWSKÉ JAKO DÁREK

Žádost o přátelství

Laura Marshall


Psychologické drama ze života paranoidní ženy konfrontované s neuvěřitelným činem, jehož se dopustila jako zoufalá teenagerka.
Třídní sraz po osmnácti letech se blíží. Maria Westonová mi poslala žádost o přátelství. Ale Maria je přes dvacet let mrtvá. Nebo snad ne?

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název Friend request
Původní jazyk angličtina
Překladatel Jana Jašová
Počet stran 368
EAN 9788075976185
Datum vydání 16.01.2020
Věk od 15
Formát 145x205 mm
Nakladatelství XYZ
Hmotnost 0,564
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Psychologické drama ze života paranoidní ženy konfrontované s neuvěřitelným činem, jehož se dopustila jako zoufalá teenagerka.

Píše se rok 1989. V posledním ročníku střední školy přestoupí do Louisiny třídy nová spolužačka Maria. Je jiná než ostatní dívky, s nimiž Louise kamarádí – autentická, zábavná. Netrvá dlouho a z dívek se stanou nerozlučné přítelkyně.

Rok 2016. Louise dostane e-mail. Po jeho přečtení jí ztuhne krev v žilách. Maria Westonová ji žádá na facebooku o přátelství. Na povrch rychle vyplouvají dávno zapomenuté vzpomínky: na začátky jejich kamarádství, na kruté rozhodnutí a temné tajemství, na noc, která navždy změnila životy všech zúčastněných.

Louise vždy věděla, že jakmile jednou pravda vyjde najevo, může přijít o všechno. O práci, o svého syna i o svobodu. Louise je přinucena obnovit staré kontakty, které dávno ve snaze utéct před minulostí přerušila. Když se však pokouší poskládat mozaiku událostí, aby zjistila, co se tu osudnou noc opravdu stalo, zjistí, že ani zdaleka neví všechno. Aby si mohla uchovat své tajemství, musí odhalit úplnou pravdu, dřív než se to, co ví Maria, dozví všichni.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM