EN

Deník malého plížila 2: Mobové mají talent

Greyson Mann


Druhý kniha o oblíbeném plížilovi Geraldovi a jeho kamarádech
Plížil Gerald přežil prvních pár týdnů na druhém stupni Školy pro moby (skoro) bez úhony a když se dozví o chystané talentové soutěži, napadne ho, jak udělat dojem na své spolužáky: odhalit jim svůj skrytý rapperský talent. Jenže Geraldovi se do cesty připlete hned několik rivalů, kteří si taky brousí zuby na vítězství. V druhé knize Deníku malého plížila se Gerald možná dočká vytoužené slávy. Otázkou ale je, zda po cestě neztratí něco mnohem cennějšího…

Detailní informace

Číslo dílu 2
Jazyk čeština
Původní název Creeper's Got Talent: The Creeper Diaries, An Unofficial Minecrafter's Novel, Book Two
Původní jazyk angličtina
Počet stran 192
EAN 9788025149522
Datum vydání 10.01.2019
Věk od 8
Formát 145x205 mm
Nakladatelství COMPUTER PRESS
Hmotnost 0,37
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Gerald přežil prvních pár týdnů na druhém stupni Školy pro moby (skoro) bez úhony. Ale jeho plán, jak se stát populárním, selhal na plné čáře. Když se ale dozví o chystané talentové soutěži, napadne ho nový způsob, jak se dostat do povědomí spolužáků: odhalit jim jeho skrytý rapperský talent. Má to jasně nalinkované – spolužáci ho konečně budou znát jménem a budou žebrat o jeho autogram! A možná dokonce udělá dojem i na toho největšího frajera ve škole – Eddyho Endermana.

Jenže Geraldovi se do cesty připlete hned několik rivalů, kteří si taky brousí zuby na vítězství – hlavně skupina bubnujících jezdců na pavoucích, která ho nechce nechat vyhrát za žádnou cenu. A nejen to – dokonce i jeho starší sestra a nejlepší kamarádi se chtějí do soutěže zapojit.

V druhé knize Deníku malého plížila se Gerald možná dočká vytoužené slávy. Otázkou ale je, zda po cestě neztratí něco mnohem cennějšího…

Greyson Mann je autorem několika knih ze světa Minecraftu. Když byl mladý, vedl si podobný deník jako Gerald. Ve svém psaní poté pokračoval na střední i vysoké škole a nakonec u něj zůstal i v dospělosti. Ve svém domě ve městě Madison v americkém Wisconsinu píše knihy pro děti. Baví ho hraní Minecraftu s jeho malým synovcem a psaní rapových písní.

Amanda Brack je ilustrátorkou několika knih s aktivitami pro Minecrafťáky a mnoha dalších. Kreslení a ilustrování ji opravdu baví. Pracuje většinou naráz na velkém množství kreativních projektů. V současnosti bydlí ve městě Boston v USA.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM